Oğuzlar Halı Saha Kızılpınar’da açıldı

Kızılpınar Belediyesi’nden yap-işlet-devret modeli ile kiralan yaklaşık 4 bin metrekare alana inşa edilen Oğuzlar Halı Saha hizmete açıldı.

Oğuzlar Halı Saha Kızılpınar’da açıldı
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - İşletmeciliğini Ahmet Oğuz’un üstlendiği Oğuzlar Halı Saha, Akşemseddin Mahallesi’nde hizmete açıldı.
AÇILIŞI YAPILDI
Önceki gün saat 14.00’da düzenlenen açılış törenine Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Kızılpınar Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Günay, AK Parti Kızılpınar Belde Başkanı Kamil Yiğit, AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli, Kızılpınar Güreşler Ağası Seyithan Caferoğlu, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.
AVRUPA STANDARTLARINDA BİR HALI SAHA
Açılış törenine saygı duruşunda bulunulması akabinde İstiklal Marşı’nın okunması ile başlandı. Açılış konuşmasını Halı Saha’nın işletmeciliğini üstlenen Ahmet Oğuz gerçekleştirdi. Açılışa katılanlara teşekkür eden Oğuz, Kızılpınar’a Avrupa standartlarında bir halı saha kazandırdıklarını ifade etti.
“ÇOCUKLARIMIZ RAHATLIKLA SPOR YAPABİLECEKLER’’
Ahmet Oğuz’un konuşmasını tamamlamasının ardından Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz bir konuşma yaptı. 2004’te göreve geldiklerinde Halı Saha’nın inşa edildiği bölgenin bakımsız olduğunu söyleyen Başkan Korkmaz “burada lağım kokularından durulmuyordu. Çocuklarımız sağlıklı şartlarda yaşıyordu. Bizler göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Kızılpınar’ın imarı konusunda elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Açılışında bulunduğumuz alan da yaptığımız düzenlemelerle bu hale geldi. Şimdi çocuklarımız burada rahatlıkla spor yapabileceklerdir’’ dedi.
“HİZMETLERİ GÖRSÜNLER’’
‘Hesabını veremeyeceğimiz hiçbir şey yok’ diyerek sözlerini sürdüren Faruk Korkmaz “bizleri eleştirenler, kahvehane köşelerinde dedi kodu yapanlar önce Kızılpınar’ı gezsin, yapılan hizmetleri görsünler. Ondan sonra da yorumda bulunsunlar. Kasamıza giren para belli, Kızılpınar’a yapılan hizmet ortada. Eğer yapılan hizmetler daha ağır gelmezse yüzümüze tükürsünler. Boş insanlar boş konuşur.’’ İfadelerini kullandı.
“HAYIRLI OLSUN’’
banner287
Kızılpınar’a hizmet dönemlerinde bir ilkokul, bir Anadolu lisesi ile bir de Endüstri Meslek Lisesi kazandırdıklarını ifade eden Başkan Korkmaz, Endüstri Meslek Lisesi’nin de önümüzdeki günlerde eğitim-öğretime açılacağını söyledi. Konuşmasını sonunda Ahmet Oğuz’a Halı Saha’yı Kızılpınar’a kazandırdığı için teşekkür eden Başkan Korkmaz yeni tesisin de Kızılpınar’a hayırlı olmasını diledi.
TESİSİ GEZDİLER
Konuşmaların ardından Faruk Korkmaz, Oğuzlar Halı Saha’nın işletmecisi Ahmet Oğuz’a belediye adına teşekkür plaketi sundu. Ardından açılış kurdelesi kesildi. Sonrasında davetliler tesisi gezdiler.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
SUAT AVCI
SUAT AVCI - 6 yıl Önce

ahmet bey yeni açmiş olduğunuz hali sahaniz hayirli olsun alah kazasis belasiz etsin bol kazançlar...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493