Ökten: ‘Adalet’ yürüyüşüne biz de katılacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı'nın birinci günü ilçe binasında bayramlaşma töreni yaptı.

Ökten: ‘Adalet’ yürüyüşüne biz de katılacağız
banner301

Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı'nın birinci günü ilçe binasında bayramlaşma töreni yaptı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma törenine, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı katıldı. Kısa bir konuşma yapan Engin Camcı, öncelikle tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlarken, katılım gösteren partililere teşekkür etti.

“BİZDE KATILACAĞIZ”

Programa katılan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak ile İl Başkanı Recep Ökten adalet yürüyüşüne dikkat çektiler. İki başkanda Ülke olarak sıkıntılı günler geçirdiklerini kaydederek, “Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu, adalet adına yürüyor. AK Parti, iktidarı boyunca çok büyük tahribatlar oluşturdu. Adaletin olmadığı yerde geleceğe güvenle bakamayız. CHP üzerine düşen görevi yapmak üzere bugün yollarda. Genel Başkanımızın yaktığı ateşle bizlerde genel başkanımızla birlikte yürüyoruz. İl Örgütü olarak yürüyüş Maltepe Cezaevi' güzergahında olunduğunda bizlerde katılacağız" ifadelerini kullandılar.

“ÇATIŞMAYA SÜRÜKLENİYOR”

Başkan Ökten, "AK Parti'de cemaatlerle başlayan gruplaşmalar ile ülke aynı şekilde mezhep ve etnik körüklemelerle çatışmaların içersine sokulmak istenmektedir. Herkes için ''adalet'' diyerek genel başkanımızın yanında mücadelemizi sürdüreceğiz. Ülkemizi geleceğe güvenle bakan yarınlara taşıyacağız" ifadelerini kullandı.

banner287
AKAY’A TEŞEKKÜR ETTİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak ise, Belediye Başkanı Vahap Akay'a teşekkür etti. İftar yemeklerinin AK Partililerin düzenlediği iftarlardan farklı olduğunu ifade eden Albayrak, "AK Partililerden farkımız var. Biz siyasi bir beklenti içinde bu iftar programlarını düzenlemiyoruz" dedi.  15 yıldır iktidarda bulunan AK Parti hükümeti ile birlikte yeni bir genç nesil oluştuğunu dile getiren Albayrak, oluşan genç nesilden memnun olmadığını ifade etti.

“TÜRKİYE'NİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK”

Albayrak, "Bugün genel başkanımızın başlatmış olduğu eylemin bittiği zaman Türkiye'nin kaderini değiştirecek olan ve Atatürk Türkiye'sinin tam manayla önünü açacak bir eylem olduğunu biliyor ve sonuna kadar destekçisi olmaya devam edeceğimizi ilan ediyorum" ifadelerini kullandı.

TEK LİDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'TÜR

Orta Doğu'da İslam ülkelerinde yaşanan savaş ve yıkımlara değinen Albayrak, "Hoşgörü dini olan İslam dininde kafa kesecek kadar canileşen insanlar da Müslümanım diyor. İslam dini böyle siyasetçilerin elinde bu hale geliyor. Atatürk'ün koyduğu ilkelerden biri olan laikliğin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Bu ülkenin tek lideri Mustafa Kemal Atatürk'tür ve Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır" dedi.

ALBAYRAK'TAN İDDİALI TAHMİN

Yerel seçimlere 640 gün kaldığını ifade eden Başkan Albayrak, yatırım planında bulunan bütün çalışmaları bitireceklerini dile getirerek, önemli ölçüde mesafe kat ettiklerini dile getirdi. Cumhuriyet Halk Partisi'nin kongrelerde büyük yaralar aldığını ifade eden Albayrak, bir önceki seçimde 12 de 0 yaptıklarını ve bunu yineleyecek güçte olduklarını söyleyerek; Tekirdağ'ın 2018 yılında nüfusu bir milyonu aşan iller arasına gireceği için 7 olan milletvekili sayısının 8 olacağını belirterek, "Milletvekili sayısı 8'e çıkacak olan Tekirdağ'da CHP'den Ankara'ya 6 vekil gönderebiliriz" dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2017, 15:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Omerfaruk
Omerfaruk - 12 ay Önce

Memnun değilim dediğin o nesil 15 temmuz da sokaklardaydi..senin genel başkanın gibi belediye başkanı evinde saklanmadı..sanki yeni nesil sizden acayip memnun..anca yürüyün yıllar yürümekle asınmıyor nasıl olsa...kendinizi rezil etmekten başka bi işe yaramazsiniz

???
??? @Omerfaruk - 12 ay Önce

Yanlış başkan olmasın o dediğin. Darbe gecesi adamlar tv lerdeydi eve saklanan başkalarıydı. :)))

Zeynep Derdiyok
Zeynep Derdiyok - 12 ay Önce

15 Temmuz hain darbe girişimi günü siz değilmiydiniz Cumhurbaşkanının,Devlet Bahçeli'nin sokağa çağrısına karşı üyelerinize mesaj atarak evlerinden dışarı çıkmama uyarısı yapan. Sizin bu Adalet sevdanızı 15 Temmuz'da da görmek isterdik. Biz sizlerin kim olduğunuzu neye hizmet ettiğinizi iyi biliyoruz.

mustafa akca
mustafa akca - 12 ay Önce

Atatürk suan hayatta olsa vAllahide billahide suratlarina tükürürdü kendini rezil etme sayın kılıçdaroglu.

Mustafa CAN
Mustafa CAN - 12 ay Önce

CHP-PKK işbirliği bir kez daha gün yüzüne çıktı. CHP'li Ataşehir Belediyesi'nin aracının yardım adı altında Suriye'deki PKK'lılara malzeme teslim ettiği an fotoğraflarla belgelendi. Skandal olayda CHP'li vekil Veli Ağbaba, FETÖ destekçisi Mahmut Tanal, eski CHP'li vekil Hüseyin Aygün yer alıyor.
Ataşehir kent konseyi sizce bu isim size birşey çağrıştırıyormu acaba ?

Serdar
Serdar - 12 ay Önce

Siz ve belediyeniz olarak Çerkezköy'ün havasını kirletenlere dur deyin nefes alamıyoruz önce çöplüğünüzü temizleyin

??
?? @Serdar - 12 ay Önce

Çerkezköyün havasını mı düşünüyosunuz siz şimdi???? hani kömürlü termik santrali savunan cemaat değilmisiniz siz? kömür yakılacak heryer dumana boğulacak bunu savunmuyormuydunuz siz? çöp kokacak tabi, çöpü belediye çıkarmıyor senin benim evimden çıkıyor. Çöpün kokmadığı bir ülkemi var dünyada?

mustafa akca
mustafa akca - 12 ay Önce

Atatürk suan hayatta olsa vAllahide billahide suratlarina tükürürdü kendini rezil etme sayın kılıçdaroglu.

Serdengeçti.
Serdengeçti. - 12 ay Önce

Türkiye'nin kaderini Hdpli pkklılar ile değiştireceğini sanmak kadar ahmakca bir düşünce olamaz.
Ne için yürüdüğünüzümü bilmiyorsunuz si? Devlet sırlarını çalan ve servis eden bir hain şeref yoksunu bir şahsiyet için yürüyorsunuz.
Birde Atatürk diyorsunuz ya hiç samimi değilsiniz, Atatürk sizin bu yaptıklarınızı görseydi sizin hepinize hak ettiğini verirdi.. Gazi Mustafa Kemal sizin gibi vatan hainlerine destekçi olmadı ağzınıza bile alamazsınız onu.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306