Okul inşaatları devam ediyor

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ilçede yapımı devam eden okul inşaatlarındaki çalışmaları inceledi.

Okul inşaatları devam ediyor
banner301

Çerkezköy Bakış - Kaymakam Atilla Selami Abban ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ilk olarak mayıs ayında hafriyat çalışmaları başlanan ve önümüzdeki eğitim öğretim yılında hizmete açılması planlanan Fevzi Paşa Mahallesi Memur Sokak üzerindeki okul binasındaki çalışmaları inceledi. Okul binasının tamamlanmasının ardından ikili eğitim veren Raif Dinçkök Ortaokulunun da yükü azalacak.
 

METİN SEÇKİN’İN ADI VERİLECEK

banner287
Okulun ismini ise. okulun yapımı için kurulan derneğe en yüksek bağışı yapan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Seçkin Kuyumculuğun sahibi Mustafa Seçkin’in 17 Mayıs 2016 tarihinde kalp krizi geçirerek vefat eden oğlu Metin Seçkin’in isminin verileceği öğrenildi.
 

KIZILPINAR’A 2 OKUL YAPILACAK

Cumhuriyet Mahallesi’nde inşaatı devam eden Hayırsever Yusuf Şenel Ortaokulu inşaat alanında da incelemelerde bulunan Abban ve Gümüş ardından Kızılpınar Mahallesine gitti. Abban ve Gümüş, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın da eşlik ettiği futbol sahası alanında yapılacak olan 2 okul için istişarelerde bulundu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306