Okul servis ücretleri belirlendi

Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda dün basın toplantısı düzenlendi.

Okul servis ücretleri belirlendi
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As 2016-2017 eğitim öğretim yılında uygulanacak olan okul servis ücretlerini açıkladı. As, 0-3 kilometre arasındaki mesafenin servis ücretinin 120 TL, 0-8 kilometre mesafenin 140 TL, 0-15 kilometrenin ise 160 TL olduğunu açıkladı.

“VELİLER SEÇİCİ OLMALIDIR”

banner287
Saat 11.30’da düzenlenen basın toplantısında konuşan Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, öğrenci velilerinin korsan taşımacılığa karşı dikkatli olmaları gerektiğini belirterek seçici davranmaları konusunda uyardı. As, “Velilerimiz J plakalı araçlar dışındaki servis araçlarına itibar etmemelidir. Şuanda Çerkezköy ve Kapaklı’da öğrenci taşımacılığı yapan araçlar her geçen gün yenilenmekte veya modellerini yükseltmektedir. Bu da beraberinde kalite taşımacılığı getiriyor” dedi.

120-160 TL ARASINDA

Yeni eğitim öğretim yılı içerisinde öğrenci taşımacılığı bedelini de açıklayan As, “Kısa mesafe olarak tanımladığımız 0-3 kilometrelik mesafedeki fiyat 120 TL, orta mesafe dediğimiz 0-8 kilometrelik mesafe 140 TL ve uzun mesafe dediğimiz 0-15 kilometrelik mesafenin bedeli de 160 TL olarak belirlenmiştir. Kooperatiflerimiz ile yaptığımız görüşmeler neticesinde bu yıl için iyileştirme kararı aldık.” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2016, 17:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydemir
Aydemir - 2 yıl Önce

Resmen olay soyguna dönüyo geçen yıldan yuksekmi mazotun litreside zam yapılıyo haksız ve haramdır bu kazanç

vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

vuuu servis ücretleri çok düşükmüş vatandaşa sordunuzmu

Ben melike
Ben melike - 2 yıl Önce

Garagaç oturuyorum kızımı yıldız kent okuluna gitcek servis varmı

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Kemal Kılıçdaroğlu gibi oturdun koltuğa bir gecede sıkıyosun ordan ne yapıyosunuz orda ne yaptığı belli olmayan bi oda faliyet belgesi vermekten başka ne iş yaparsınız

doruk
doruk - 2 yıl Önce

Geçen sene 110 lira olan H.F.Z Anaokulu bu sene 140 lira olmuş.Bu oda yönetimi ne iş yapıyor.

Hasan
Hasan @doruk - 2 yıl Önce

Geçen sene 900 lira olan asgari ücret bu sene 1300 olmuş. Elektrik su doğalgaza %20 ye kadar zam gelmiş adam napsın bedavamı taşısın?

Vatandaş2
Vatandaş2 - 2 yıl Önce

Servisle gitmeye zorunlu olan ihtiyaç sahibi bireyler düşünülmeden karar verilen fiyat tarifesinden başka bir şey göremedim

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459