banner507

OMZU ÇIKTI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında ünlü oyuncuların sahne aldığı ‘Ahududu’ isimli tiyatro oyunu Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda tiyatro severler ile buluştu. Burada ise oyunda ‘Adnan’ karakterini canlandıran Cem Güler. Bavulu atma sahnesi sırasında omzu çıktı ve hastanelik oldu.

OMZU ÇIKTI
banner301

Çerkezköy Bakış - Ünlü tiyatro oyuncuları Melek Baykal ve Suna Keskin’in yanı sıra Cem Güler, Halim Ercan, Bülent Seyran, Dicle Alkan, Birol Engeler, Özgür Yetkinoğlu’nun rol aldığı tiyatro oyununda dünyada en çok sahnelenen oyunlardan olan, Joseph Kesselring’in “Arsenic and Old Lace” adlı eseri, ‘Ahududu’ adıyla Usta Tiyatrocu Nedim Saban tarafından yeniden derlenerek Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda sahnelendi.
Komedi tarzındaki tiyatro oyunu Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın yanı sıra çok sayıda tiyatro sever izledi. 

banner287

OMZU ÇIKTI
Tiyatro gösterisi sırasında oyunda Adnan’ karakterini canlandıran tiyatro oyuncusu Cem Güler, sahne gereği bavulu fırlattığı sırada omzu çıktı. Doktorlar ise Güler’in oyuna devam edemeyeceğine karar verdi. Bunun üzerine oyun sonlandırıldı ve Güler seyircilerin alkışları eşliğinde Çerkezköy İrmet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ünlü oyuncu Melek Baykal da oyunun ardından hastaneye giderek sahne arkadaşını yalnız bırakmadı. Hastanenin ortaklarından Op. Dr. İrfan Tombalak ve eşi Op.Dr. Nurdan Tombalak da Baykal’a eşlik etti.  Hastane Ortopedi hekimlerinden Op.Dr. Mehmet Eroğlu'nun ünlü oyuncuya yaptığı müdahalenin ardından Cem Güler taburcu edildi.
Oyun ise tekrar sahnelenmek üzere ileri bir tarihe ertelendi.


 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2017, 14:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 1 yıl Önce

UĞURSUZ GELDİ ÇERKEZKÖY..

Mehmet Yücehan
Mehmet Yücehan - 10 ay Önce

Geçmiş olsun.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493