Optimed Yönetimi ilk iftarı basın mensupları ile yaptı

Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Yönetimi, Ramazan Ayı’nın ilk iftarını Çerkezköy ve Çorlu’da görev yapan basın mensupları ile birlikte yaptı. Çorlu Divan Otel’de düzenlenen iftar yemeğinde Başhekim Ayhan Arslan, yemeğe katılan basın mensupları ile yakından ilgilendi.

Optimed Yönetimi ilk iftarı basın mensupları ile yaptı
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi ve bünyesindeki Çorlu Özel Optimed Tıp Merkezi’nin birlikte düzenlediği iftar yemeğine çok sayıda gazeteci katıldı. Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ayhan Akbıyık ile Çorlu Özel Optimed Tıp Merkezi İdari İşler Sorumlusu Ahmet Erdem iftar yemeğine katılan misafirlerini kapıda karşılarken Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Uzmanı Op. Dr. Ayhan Arslan da masaları tek tek dolaşarak misafirleriyle yakından ilgilendi. Böylesine güzel ve anlamlı bir günde bir araya geldikleri için mutlu olduğunu belirten Başhekim Ayhan Arslan, Optimed ailesinin günden güne güçlenerek büyümeye devam ettiğini ifade etti.
KİMLER KATILDI?
Çorlu Divan Otel’de düzenlenen İftar yemeğine, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Uzmanı Op. Dr. Ayhan Arslan, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ayhan Akbıyık, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Recep Çalışkan ve eşi Şerife Çalışkan, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi İKKYT Süleyman Yılmaz, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Gece Yöneticisi Uğur Yuvarlak, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Halkla İlişkiler ve Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Selda Karacalar, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Halkla İlişkiler Görevlileri Öznur Koç ve Metin Demirtaş, Çorlu Özel Optimed Tıp Merkezi Mesul Müdürü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı. Doç. Dr. Kaan Uzunca, Çorlu Özel Optimed Tıp Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Gökhan Sabah, Çorlu Özel Optimed Tıp Merkezi KBB Uzmanı Op. Dr. Tugay Çevik, Çorlu Özel Optimed Tıp Merkezi Genel Cerrah Uzmanı Op. Dr. Levent  Bakışgan ve eşi Diş Hekimi Behice Bakışgan, Çorlu Özel Optimed Tıp Merkezi İdari İşler Sorumlusu Ahmet Erdem, Çorlu Özel Optimed Tıp Merkezi Sorumlu Hemşiresi Nurcan Kesikburun ve Çerkezköy ile Çorlu Basın Mensupları katıldı. 

banner287Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493