Optimed’den ÇTSO’ya ziyaret

Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan ve Kurumsal İletişim Sorumluları Nagihan Aktaş ile Metin Demirtaş, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’yı ziyaret etti.

Optimed’den ÇTSO’ya ziyaret
banner301
Çerkezköy Bakış - Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan ve Kurumsal İletişim Sorumluları Nagihan Aktaş ile Metin Demirtaş, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Çalışkan; “Amacımız bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti vermek. Bu amaç doğrultusunda hastane bünyesinde yeni bölümler açmayı planlıyoruz” dedi.

“YENİ BÖLÜMLER AÇMAYI PLANLIYORUZ”

banner287
Ziyarette konuşan Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan; “Amacımız bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti vermek. Bu amaç doğrultusunda hastane bünyesinde yeni bölümler açmayı planlıyoruz” dedi.

“SAĞLIK HİZMETİ ÇOK DEĞERLİ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva  da “Sağlık hizmeti çok değerli. Bölgemizde 9 yıldır hizmet vererek bu kapsamda birçok yenilik yapan aynı zamanda da istihdam sağlayan Özel Optimed Hastanesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459