Optimed’ten ‘Basın Bayramı’ ziyareti

Basından Sansürün Kaldırılışı’nın 108. Yıldönümü nedeniyle Bakış Gazetesi’ni ziyaret eden Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Recep Çalışkan, basının demokrasiyi zenginleştiren ve geliştiren temel unsurlardan birisi olduğunu söyledi.

Optimed’ten ‘Basın Bayramı’ ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Basından Sansürün kaldırılışı’nın 108. Yıldönümü nedeniyle Bakış Gazetesi’ni ziyaret eden Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Recep Çalışkan basın bayramını kutlayarak “Toplumun doğru bilinçlenmesi noktasında büyük rol alan basın çalışanları, gerek eleştirerek gerekse takdir ederek yaptıkları haberler ile gündemin nabzını 7 gün 24 saat tutmaktadırlar.'' dedi.

ZİYARETTE BULUNDULAR

banner287
Önceki gün düzenlenen ziyarette Özel Optimed Hastanesi Kurumsal İletişim Direktörleri Metin Demirtaş ile Nagihan Aktaş da yer aldı. Hastane Başhekimi Op.Dr. Recep Çalışkan basının, özgür, tarafsız, doğru haber ve yorumlarla toplumun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında kritik bir görevi yerine getirdiği söyleyerek, Bakış Gazetesi’nin de bu çizgide yayıncılık hayatını sürdürdüğünü belirtti.

“ÖZVERİ İSTEYEN BİR MESLEK”

Başhekim Çalışkan, gazetecilik mesleğinin zorluklarına değinerek “Yürütmekte olduğunuz meslek sadece eğitimini almış olmak ile başarılı olunabilecek bir alan değildir. Doğası itibariyle muhabirin kişisel yetenekleri ile başarılı olmasını sağlayan bu meslek dalı, pek çok mesleğe oranla özveri isteyen bir sektör içerisinde bulunmaktadır. Gazeteciler gerek siyasi, gerek genel, gerekse asayiş ile ilgili durumlarda gece-gündüz demeden toplumu bilgilendirmek için özveriyle çalışmaktadırlar” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306