OSB’nin yaptırdığı Polis Lojmanı tamamlanıyor

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi tarafından İstasyon Mahallesi’nde yatırılan polis lojmanı ve hizmet binasında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. 3 bin 500 metre alan üzerine yapılan polis lojmanı ve hizmet binasının yıl içerisinde tamamlanarak emniyete teslim edilmesi hedefleniyor.

OSB’nin yaptırdığı Polis Lojmanı tamamlanıyor
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) ile Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında İstasyon Mahallesi’nde yapımına başlanan polis lojmanı ve hizmet binası çalışmalarında sona geliniyor.
“SON TEKNOLOJİ KULLANILIYOR’’
Yıl içerisinde tamamlanması hedeflenen bina sonrasında emniyete teslim edilecek. Çalışmalar hakkında bilgi veren Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, “Polis lojmanı ve hizmet binası modern ve çağın gereklerine uygun bir şekilde inşa ediliyor.  7 katın 2 katı hizmet binası 5 katı ise lojman olarak kullanılacak. Binada son teknolojiye sahip konvansiyonel betonarme taşıyıcılı sistem kullanılıyor.’’dedi.
“EMNİYETE TESLİM EDECEĞİZ’’
banner287
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi tarafından Karaağaç’ta yapılan Jandarma Karakolu’na da değinen Özdoğan şöyle devam etti: “Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi olarak bu ve buna benzer projelerde her zaman katkı sunmaya çalışıyoruz. Polis lojmanı ve hizmet binasının yapımını bir yıl içinde tamamlayarak, teslim edeceğiz.”
KONFERANS SALONUNUN YAPIMINA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BAŞLANACAK
Tamamlandığında Çerkezköy’e yakışır bir bina ortaya çıkacağını kaydeden Özdoğan, Çerkezköy OSB İtfaiye Müdürlüğü’nün yanındaki alana yapılacak konferans salonuna ise önümüzdeki günlerde başlanacağını ifade etti. Yüklenici firmaya yer tesliminde bulunulduğunu kaydeden Özdoğan, “Firma hazırlıklarına başladı. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından konferans salonuna başlanacak. “ diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493