OSB’ye tanışma ziyareti

Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akay ile Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri tanışma ziyaretlerini sürdürüyor.

OSB’ye tanışma ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Yönetimi, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mehmet Özdoğan’ı ziyaret ederek dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdiler. Dernek Başkanı Akay ziyarette ayrıca Rahmi Koç müzesine düzenlenecek ziyaret için destek istedi.

ZİYARETTE BULUNDULAR

Dernek Başkanı Murat Akay, önceki gün saat 14.00’da beraberinde dernek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Çerkezköy OSB Müdürü Mehmet Özdoğan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette faaliyetleri hakkında bilgi veren Murat Akay “Kuruluşumuz sonrasında Çerkezköy’e fayda sağlayabilecek çalışmalar içerisinde yer aldık. Bundan sonra da yer almaya devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızda hayırseverin katkıları da yansınamaz bir gerçek.” dedi.

banner287
GEZİ DÜZENLENECEK

Akay, ziyarette düzenlemeyi planladıkları çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Çerkezköy’de bir grup başarılı öğrenciye yönelik Rahmi Koç Müzesi’ne gezi düzenleyecelerini kaydeden Akay, ulaşım için Çerkezköy OSB’den destek istedi.

KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Yaklaşık bir saat süren ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından tamamlandı. Çerkezköy OSB Müdürü Mehmet Özdoğan, ziyareti nedeniyle Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Yönetimine teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306