ÖTV indirimi geldi, lüks araçlar taksi oldu

Ticari araçların yenilenmesi için hükümetin başlattığı ÖTV indiriminden yararlanmak isteyen taksiciler, eski ticari taksilerini yenileri ile değiştirmeyi sürdürüyor.

ÖTV indirimi geldi, lüks araçlar taksi oldu
banner301
Çerkezköy’de, Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indiriminden yararlanan Köşem Taksi durağının sürücüleri, eski model araçlarını yeni lüks araçlarla değiştirdi.

Çerkezköy Bakış -
Bu kapsamda, 6 araç ile hizmet veren Öztrak Caddesi üzerindeki Köşem Taksi durağı da, müşterilerinin konforu için ekmek teknelerini yenilemeye başladı.

İKİNCİ EL FİYATIN SIFIR ARAÇ

banner287
Taksiciler, mevcut taksilerini piyasa değeri 100 bin ile 140 bin lira arasında olan Ford Mondeo, Ford Focus, Renault Talisman ve Renault Kadraj araçlarla değiştirdi.Taksiciler bu araçları ikinci el fiyatı gibi yüzde 45 ÖTV indirimi ile sıfır kilometre olarak satın aldı.   

4 ARAÇ YENİLENDİ

Müşterilere daha iyi hizmet vermek için eski taksilerini yenilediklerini belirten Hamit Akgün, “Hükümetin sağladığı ÖTV indiriminden faydalanarak araçlarımızı, müşterinin rahatı için duraktaki 6 araçtan 4’ü yenilendi. Diğer iki aracımız da önümüzdeki günlerde yenilenecek. ÖTV indirimi sayesinde sıfır araçları ikinci el fiyatına aldık. Hem biz kazandık, hem de yolcularımız da lüks araçla konforlu yolculuk yapma imkanına kavuştu.”dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan
Ayhan - 1 yıl Önce

Arkadaşlar bunu çok güzel bir olaymış gibi sunuyosunuz. Esasında zaten o vergilerin alınmaması lazım değilmi? Aynısı GSS dede yaşanıyor. eskiden giderdin devlt hastanesine hemen muayene olurdun, şimdi sigortan yoksa almıyorlar, 25 yaşından sonrada sigortası olmayanı almayacaklar. eskiden öyle birşey yoktu, kendi aldıkları vergiyi makaslayınca kıyak çekmiş olmuyorlar!

aydın
aydın - 1 yıl Önce

Hamit kardeşim hayırlı olsun Allahh tekerini doğru yolda şaşırmasın amin

Hamit Akgün
Hamit Akgün - 1 yıl Önce

Teşekkürler ;memnuniyetini dostlarınıza şikayetlerinizi bizlere bildiriniz biz köşem taksi olarak siz sayın müşterilerimizin konforlu,rahat ve güvenli bir şekilde taşımak istiyoruz ve bunuda başardığımızı düşünüyoruz..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306