Özdoğan: 15 Temmuz büyük bir direnişti

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürü Mehmet Özdoğan, “15 Temmuz’da ben Türkiye’nin demokrasiyi gerçekten halkıyla birlikte hak ettiğini düşünüyorum. 15 Temmuz büyük bir direnişti.”dedi.

banner301

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Bakış Gazetesi’nin yeni hizmeti olan ve sosyal medya üzerinden canlı yayınlanan Bakış Tv’nin 15 Temmuz Özel Yayınının konuğu olan canlı yayın konuğu ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan,  “15 Temmuz birlik ve beraberlik gününü tekrar kutluyorum. Demokrasiyi hak etmek kolay değil. 15 Temmuz’da ben Türkiye’nin demokrasiyi gerçekten halkıyla birlikte hak ettiğini düşünüyorum. O yüzden kutluyorum bu günümüzü. Şehitler verdik ama maalesef tarihimize de baktığımızda demokrasiler çok kolay kazanılmıyor. Tüm şehitlerimize rahmetler diliyorum. Bu vesileyle demokrasinin ülkemizde daha köklü bir şekilde oturacağını düşünüyorum. 15 Temmuz büyük bir direnişti. “dedi.

banner287
BÜTÜN FABRİKALARIMIZ ÇALIŞTI

16 Temmuz günü ÇOSB’deki bütün fabrikaların üretime devam ettiğini belirten Özdoğan, “Ülkelerin gelişmiş seviyelere gelebilmeleri üretimle söz konulu. Ben o gecenin ertesi günü bölgeme geldiğimde herhangi bir şey yokmuş gibi fabrikaların çalıştığını gördüm. Bunu görmek beni çok mutlu etti. O kararlılıkla da üretimimiz bu zor günlerde dahil devam etti. Devam etmek zorundayız daha da arttırmak zorundayız. Çünkü gelişmiş ülke olmanın temeli üretmek, ihracatımızı belli noktalara getirmeden maalesef gelişmiş ülke olamayız. Refah seviyemiz iyi noktalara gelmez. Onun için 15 Temmuz’dan sonra da sanayiciler olarak çalışmaya üretmeye gayret edildi. Hakikatten son günlerin yüzde 5’lik bir büyümeyle kapatılması büyük bir başarıdır. Bu süreçlerden geçen bir ülkenin bu oranda büyümesi takdire şayan bir durum. İnsanlarımızın bu meydanı paylaşıp bayram havasında kutlamaları gerçekten çok güzel. Herkesin tekrar milli demokrasi günlerini kutluyorum.’’ dedi

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2017, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306