Özel Çerkezköy Hastanesi’nden ‘Basın Bayramı’ ziyareti

Özel Çerkezköy Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet Türker, basında sansürün kaldırılışının yıldönümü dolayısıyla Bakış Gazetesi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Hüseyin Çolak’ı ziyaret ederek Basın Bayramı’nı kutladı.

Özel Çerkezköy Hastanesi’nden ‘Basın Bayramı’ ziyareti
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Basından Sansürün Kaldırılışı’nın 104. Yıldönümü nedeniyle Bakış Gazetesi’ni ziyaret eden Özel Çerkezköy Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Türker, basının demokrasiyi zenginleştiren ve geliştiren temel unsurlarından birisi olduğun dile getirdi.
BASIN ÖNEMLİ GÖREVİ
banner287
Özel Çerkezköy Hastanesi Müdürü Alper Atasoy ve Özel Çerkezköy Hastanesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Leyla Alkan ile birlikte Çerkezköy Bakış Gazetesi’ni ziyaret eden Başhekim Türker, basının, özgür, tarafsız, doğru haber ve yorumlarla toplumun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında kritik bir görevi yerine getirdiğine vurgu yaparak, Bakış Gazetesi’nin de bu görevini layıkıyla yerine getirdiğini söyledi.
Özel Çerkezköy Hastanesi’ne, ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Bakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak da, doğru, tarafsız ve kişi hak-hürriyetlerine saygılı bir yayıncılık anlayışı ile yürümeye devam ettiklerini belirterek, bu çizgilerinden asla şaşmayacaklarını dile getirdi. Ziyaret, Özel Çerkezköy Hastanesi’nin inşaatını sürdürdüğü yeni hastaneye ilişkin sohbet ile devam etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493