Özel Çerkezköy Hastanesi’nin 10. Yıl coşkusu

Çerkezköy’ün ilk özel hastanesi Özel Çerkezköy Hastanesi 10’ncu yıl coşkusunu düzenlenen dayanışma gecesinde yaşadı. Programda konuşan Özel Çerkezköy Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet Türker, yeni hastane binasının 2013 yılı sonuna doğru tamamlanacağını söyleyerek, “Yeni binamıza taşınmamızla birlikte Trakya’da sağlık konusunda birçok şey değişecek. Trakya’da sağlığın adresi Çerkezköy olacak.’’ diye konuştu.

Özel Çerkezköy Hastanesi’nin 10. Yıl coşkusu
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Özel Çerkezköy Hastanesi personeli önceki akşam Trakyum Et Lokantası’nda  düzenlenen dayanışma yemeğinde bir araya geldi.
DAVETLİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİLER
Hastane Başhekimi Op.Dr.Ahmet Türker, Başhekim Yardımcısı Op.Dr.İrfan Tombalak, Başhemşire Gülcan Özdemir, Halkla İlişkiler Sorumlusu Leyla Alkan ile Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Emre Alkan, dayanışma yemeğine katılanları kapıda karşılayarak davetlilerle yakından ilgilendiler.
“10.YILIMIZ TAMAMLANDIĞINDA HASTANEMİZ DE TAMAMLANMIŞ OLACAK’’
Dayanışma gecesinde konuşan Özel Çerkezköy Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ahmet Türker, hastane olarak 10’ncu yılın içinde olduklarını söyleyerek, “10’ncu yılımız tamamlandığında yeni hastanemizin de inşaatı tamamlanmış olacak. Yeni hastanenin biran önce tamamlanması için istek ve arzuyu hepinizin gözünde görebiliyorum” diye konuştu.
“TRAKYA’DA SAĞLIK KONUSUNDA ÇOK ŞEY DEĞİŞECEK’’
Gördüğü hırsın kendilerini motive ettiğini söyleyen Türker, “Hastane binamız bittiğinde yeni adresimizde sağlık hizmeti sunacağız. Yeni binamıza taşınmamızla birlikte Trakya’da sağlık konusunda birçok şey değişecek. Trakya’da sağlığın adresi Çerkezköy olacak. 22 Ağustos 2003’ten bu güne gelmemizde emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarımıza ve emekçi kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
banner287GÖNÜLLERİNCE EĞLENEREK STRES ATTILAR
Başhekim Ahmet Türker konuşmasının sonunda 24 Kasım öğretmenler gününe değinerek tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. Özel Çerkezköy Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ahmet Türker’in yaptığı konuşmanın ardından yemeğe katılan herkes, çalan müzikler eşliğinde gönüllerince eğlenerek hem stres attılar hem de yeni çalışma dönemi için moral depoladılar.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 10:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
nurten ayyıldız
nurten ayyıldız - 6 yıl Önce

çerkezköyde böyle bir hastaneye çok büyük ihtiyaç vardı,hastalar istanbul ve edirne arasında koşturup duruyordu böyle bir güzel yatırım,çok güzel personel kandrosu,yönetici kadrosu,ayrıca anlaşmamalı kurumlar çok önemli-emekli sandıgı,sgk,bankalar,fabrikalar,bag-kur ve s.r......çok önemli trakya halkı için ,saglıktan emekli olmuş hemşire ve doktor yakınlarının 1 derece özel indirim yaoılması gerektigini düşünüyorum,ayrıca önemli ameliyatlar ve özel durumlarda bu gün ekol olmuş prof.dr. gelmesi-anlaşma yapılması gerekmektedir,uzun yıllar saglıkta ve yönetici olarak çalıştım ve bunların bu günkü rekabet ortamında ve hastanenin kalite standartları açısından büyük önem arz ediyor,tabiki tıbii donanım,çok iyi performansı olan hemşire ve doktor,laboratuar,radioloji,çalışılan laboratuar kitleri.....sayabilecegim bir sürü madeler var ,35 yıllık tecrübeme dayanarak bunları söylemek istiyorum hem devlet,hem özelde ve en önemlisi hasta memnuniyeti ,ücretler her kitle yararlanmalı.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306