Özel insanlara sürpriz doğum günü

Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Aralık ayında doğan engellilere yönelik sürpriz doğum günü hazırladı.

Özel insanlara sürpriz doğum günü
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Aralık ayında doğan engellilere yönelik sürpriz doğum günü hazırladı.  Bolca çekilen hatıra fotoğraflarının ardından kısa bir açıklama yapan dernek başkanı Murat Akay, TSD Çerkezköy Şubesi’nin her zaman her yerde yanında olduklarını ifade ederek onların mutlulukları ile mutlu olduklarını söyledi.

SÜRPRİZ HAZIRLANDI

Dün saat 13.30’da başlayan etkinlikte Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği yönetimi doğum günü olan engellilere sürpriz parti için TSD Çerkezköy Şubesi’nde hazırlık yaptı.

banner287
PASTA KESİLDİ

Yapılan hazırlıkların ardından sürpriz doğum günü pastası Aralık ayında doğan dernek üyeleri eşliğinde kesildi. Pasta kesiminin ardından çalınan müzik eşliğinde doyasıya eğlenildi.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Etkinliğin ardından kısa bir açıklamada bulunan Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Başkanı Murat Akay, TSD Çerkezköy Şubesinin her zaman yanlarında olduklarını ve onlarla ilgili tüm projeler içinde var olduklarını ifade etti. Akay’ın ardından bir teşekkür konuşması yapan TSD Çerkezköy Şube Başkan Yardımcısı Ayten Varlık da, Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği’ne teşekkür ederek, hazırladıkları sürpriz doğum günü partisi ile çok mutlu oldukları dile getirdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306