Özel öğrencileri evlerinde ziyaret etti

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde Serkan-Müjgan Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencisi Mevlüt Durmuş ile Cumhuriyet Ortaokulu Özel Eğitim öğrencisi Talha Tuna’yı ziyaret etti.

Özel öğrencileri evlerinde ziyaret etti
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Serkan-Müjgan Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencisi Mevlüt Durmuş ile Cumhuriyet Ortaokulu  Özel Eğitim öğrencisi Talha Tuna’yı evlerinde ziyaret etti.

EVLERİNDE ZİYARET ETTİ

Önceki gün düzenlenen ziyarette Çerkezköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nuray Koç, Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Çetin, Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Turhan Ersöz hazır bulundu.

banner287
TALEPLERİNİ SORDU

Ziyaretlerinde ailelerle sohbet eden Kaymakam Kubilay, ailelere bir sıkıntılarının olup olmadığını sordu. Durmuş ailesi, Mevlüt Durmuş’un diş tedavisi ve bilgisayar öğrenmesi için yardım talep etti. Bunun üzerine Kaymakam Kubilay, diş tedavisinin bir an önce yapılması için Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni arayarak gerekenin yapılması talimatı verdi. Mevlüt’ün bilgisayar öğrenmesi için de Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne talimat verdi.

ZİYARETLERİMİZ SÜRECEK

Kaymakam Kubilay’ın talimatlarıyla Çerkezköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca Talha Tuna’ya dizüstü bilgisayar, Mevlüt Durmuş’a tablet bilgisayar ve televizyon alınmıştı. Ziyaretlerinde ailelerin yaklaşan Kurban Bayramlarını da kutlayan Kaymakam Kubilay “Sosyal devlet anlayışı ile özel eğitim öğrencilerin ailelerini ziyaret ederek sorunlarını dinliyoruz ve yetkimiz çerçevesinde çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimiz sürekli olarak devam edecektir” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459