Pakistanlı eğitimciler Çerkezköy’den ayrıldı

Çerkezköy Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde Pakistanlı eğitimcilere yönelik iki haftalık eğitim düzenlendi.

Pakistanlı eğitimciler Çerkezköy’den ayrıldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Pakistan’ın Pencap eyalatinde kurulan mesleki eğitim merkezinde Tekstil Teknolojileri ve Giyim Üretim Teknolojileri alanında görev yapan eğitimcilere yönelik Çerkezköy’de iki hafta süren eğitim tamamlandı. Pakistanlı eğitimcilere teorik eğitim yanında pratik eğitim de verildi.

8 EĞİTİMCİ KATILDI

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanlığı ile Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Merkezi Müdürlüğü arasında imzalan protokol uyarınca Mesleki Eğitim Projesi kapsamında Pakistan’ın Pencap eyaletinde kurulan mesleki eğitim merkezinde Tekstil Teknolojileri ve Giyim Üretim Teknolojileri Alanında görev yapan 8 eğiti, Çerkezköy Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde eğitim aldı.

banner287
HEM PRATİK HEM TEORİK EĞİTİM VERİLDİ

Eğitimin bir bölümü Çerkezköy Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde Okul Müdürü Murat Kıroğlu tarafından verildi. Sektör ile yapılan işbirliği neticesinde ise bazı uygulamalar Mavi Jeans ile Dstar firmasında yapıldı.

HANGİ EĞİTİMLER VERİLDİ?

Eğitimde Pakistanlı eğitimcilere boyama eğitimi, taş yıkama eğitimi, ozon yıkama eğitimi, random yıkama eğitimi, krinkıl eğitimi, sprey eğitimi, zımpara-bıyık eğitimi, kuru ve yaş proses eğitimi verildi. İki hafta süren eğitimi tamamlayan Pakistanlı eğitimciler Çerkezköy’den ayrıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2016, 19:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459