Pazar yeri böyle olacak

Çerkezköy Belediyesi tarafından mevcut yerine yapılması planlanan modern Kapalı Pazar Yeri’nde ilk kazmanın mart ayı içerisinde vurulması planlanıyor.

Pazar yeri böyle olacak
banner301
8 ay içinde tamamlanması planlanan Kapalı Pazar Yeri böyle olacak. Çerkezköy Belediyesi, mevcut Pazar Yeri'nin sağ tarafına yapılacak olan yeni Kapalı Pazar Yeri inşaatının Mart ayı sonu gibi başlanıp ve Ekim ayına kadar tamamlanarak, hizmete açmayı planlıyor.

banner287
Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Belediyesi, mevcut Pazar Yeri'nin sağ tarafına yapılacak olan yeni Kapalı Pazar Yeri inşaatının Mart ayı sonu gibi başlanıp ve Ekim ayına kadar tamamlanarak, hizmete açmayı planlıyor. 9 bin 400 metrekare Kapalı Pazar Alanı olarak planlanan projede 8 bin 400 metrekare de Kapalı Otopark Alanı yapılması hedefleniyor. Yaklaşık 8 ayda bitirilmesi planlanan Kapalı Pazar Yeri tamamlandığında Çerkezköy son derece modern ve kullanışlı bir Kapalı Pazar Yeri'ne ve Kapalı Otopark'a kavuşacağı kaydedildi.
Pazarcılar Derneği Başkanı Hasan Terzi ve beraberindekiler, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahnap Akay’ı ziyaret etti. Akay, Terzi ve beraberindekilere yeni pazar yeri projesini gösterdi. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 1 yıl Önce

Çok güzel bir proje birde küçük sanayi şehir dışına çırsa dahada güzel olacak çerkezköy

Mahmut YILMAZ
Mahmut YILMAZ - 1 yıl Önce

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahnap Akay yazmışsınız. Yazım yanlışını düzeltiniz.

perizade sarı
perizade sarı - 1 yıl Önce

Hani kızılpınara sözü vardı kapalı pazar için o ne oldu

...
... @perizade sarı - 1 yıl Önce

Söz verdiyse yapılır merak etme.

Kadir kuş
Kadir kuş - 1 yıl Önce

Sayın Belediye Başkanımız öncelikle Türkiye Cumhuriyetinin uygulanmasında tereddüt etmesin insan sağlığının bir numaralı düşmanı sigara ile mücadele yi aksine teşvik etmekte Şehir içinde bütün Kahveler önlerine yaptıkları şeffaf branda larla yaya kaldırımları dahi kahveye dahil edilmiştir defat le şikayet letimize rahmen başkan ve ilgililer tarafından yasaların tatbiki umursanmamakta kasıtlı olarak savsaklanmaktadir.Bu vesile ile Yasaları Şehirde egemen kılarlar saygı ve selamlarimla

Yasin
Yasin - 1 yıl Önce

Proje çok güzel birazda kızılpınarı düşünüp halkı memnun edecek projeler yapsanız iyi olur kızıpınarı geri planda bırakmayınız sayın başkan

serhat
serhat - 1 yıl Önce

gitsinler beylikdüzünde beylik pazarını örnek alsınlar muazzam..

ömer deniz
ömer deniz - 1 yıl Önce

mevcut pazar yerinin özellikle benzinliğe çıkan tarafında park karmaşası var. çizgi ve zabıta uyarısı gerekli. pazar içinde su birikintileri ve tavanda küflü bezler yakışmıyor.bazı pazarcılar aşırı bağırarak müşteri kaçırıyor.iptal olan pazar günleri ana sayfada ilan edilmeli vs.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306