Pazarcılar Derneği aşure dağıttı

Çerkezköy Pazarcılar Derneği Başkanı Cevdet Aydemir ile Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, pazar esnafı ile vatandaşlara aşure ikram etti.

Pazarcılar Derneği aşure dağıttı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Pazarcılar Derneği Yönetimi Muharrem ayı nedeniyle vatandaşlar ile pazar esnasına aşure dağıttı. Dernek Başkanı Cevdet Aydemir “Dernek Yönetiminin bütçesinden karşıladığımız aşure etkinliği için dernek yönetimimiz ile üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

2 BİN KASE AŞURE DAĞITILDI

banner287
Yaklaşık 1 saatte 2 bin kase aşure pazar esnafı ile vatandaşlara ikram edildi. Dernek Başkanı Cevdet Aydemir, Muharrem ayı nedeniyle böyle bir etkinliği düzenlediklerini söyleyerek “Pazarın açıldığı perşembe günü hem pazara gelen müşterilerimize hem de esnaflarımıza aşure ikramında bulunmak istedik.” dedi.

AYDEMİR TEŞEKKÜR ETTİ

Dernek yönetimi olarak hem pazarcı esnafı hem de pazara gelen müşteriler için faaliyet gösterdiklerini kaydeden Aydemir “Dernek Yönetiminin bütçesinden karşıladığımız aşure etkinliği için dernek yönetimimiz ile üyelerimize teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da buna benzer etkinliklerimizi sürdüreceğiz. ” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306