Peryön Trakya’dan Vali Yerlikaya’ya kongre daveti

Peryön Türkiye İnsan Yönetimi Trakya Şubesi’nin bugün gerçekleştirilecek 6.İnsan Yönetimi Kongresi öncesinde Peryön Trakya Yönetim Kurulu Üyeleri Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’yı makamında ziyaret ederek kongreye davet ettiler.

Peryön Trakya’dan Vali Yerlikaya’ya kongre daveti
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Peryön Trakya Yönetim Kurulu Başkanı Özber Çetin, Peryön Trakya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cansu Fidan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Doğan, Aytaç Cin, Nafi Şen ile Trakya Peryön Genel Koordinatörü Önder Harbili önceki gün Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’yı makamında ziyaret ettiler.
ÇETİN GENEL BİLGİLENDİRMEDE BULUNDU
Ziyarette Peryön Trakya Yönetim Kurulu Başkanı Özber Çetin, Peryön Türkiye İnsan Yönetimi Trakya Şubesi 6.İnsan Yönetimi Kongresi hakkında genel bir bilgilendirmede bulundu.  
banner287
“BÖLGEMİZE KATKI SAĞLAYACAKTIR’’
Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, kongre ile ilgili incelemelerde bulunduğunu, kongrenin çok güzel ve başarılı bir organizasyon olarak bölgemize katkılı bir etkinlik olacağını belirtti. Kongreye bakanlık görüşmeleri sebebiyle katılamayacağını bildiren Vali Yerlikaya, en kısa sürede dernek merkezine bir iade-i ziyarette bulunacağını belirti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493