PERYÖN’ün kongresine yoğun katılım

PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Trakya Şubesi’nin 6.İnsan Yönetimi Kongresi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Kongrede birbirinden farklı konular alanında uzman kişiler tarafından ele alınırken, kongrede stant açan firmalar arasında Çerkezköy’ün önde gelen firmaları da yer aldı.

PERYÖN’ün kongresine yoğun katılım
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Trakya Şubesi’nin 6.İnsan Yönetimi Kongresi’ne yoğun ilgi gösterildi.
GENİŞ KATILIM ALTINDA GERÇEKLEŞTİ
Önceki gün Çorlu Silverside Otel’de önceki gün gerçekleştirilen PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Trakya Şubesi’nin 6.İnsan Yönetimi Kongresi’ne milletvekillerinin yanı sıra AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan İnce,  Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. H.Ziya Özek, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi Başkanı Hayrettin Çetinkaya, Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ayhan Arslan, Tunç Turizm Sahiplerinden Seçkin Tunç, Özel EKE Güvenlik Hizmetleri’nin sahibi R.Tahir Eke, Çerkezköy Emlakçılar Derneği Başkanı Serkan Karagöz ile eşi Müjgan Karagöz ile çok sayıda davetli katıldı.
ÇERKEZKÖYLÜ İŞLETMELER DE GENİŞ YER BULDU
Kongrede Çerkezköy’ün önde gelen isimleri de yer aldı. ‘Tunç Turizm’ Personel Taşımacılığı Turizm ve Seyahat Hizmetleri, MASSA Cafe, Pastane ve Restaurant, Özel EKE Güvenlik Hizmetleri, Kaşarcı Tekstil, Özel AKUT Polikliniği ve Özel Optimed Hastanesi de kongrede stant açarak tanıtımlarını yaptı. Tunç Turizm sahiplerinden Seçkin Tunç firma stantlarının başında bizzat bulunarak katılımcılara hizmetleri hakkında bilgi verdi, MASSA Cafe görevlileri ise Organize’de hizmet verdikleri tesislerde üretilen ürünleriyle birlikte konuklara lezzet şöleni yaşattı. EKE Güvenlik Hizmetleri ise güvenliğe dair her türlü hizmetleri sunduklarına ilişkin bilgilendirmede bulunurken, Kaşarcı Tekstil ürünlerinin kalitesi konuklarına tanıttı.. Optimed de sağlık sektöründe sunduğu hizmetlerle ilgili bilgilendirmede bulundu.
ÇORLU  FİRMALARI ARASINDA İLGİ TOPLADI
Bu arada kongrede stant açan Çorlu firmalarından Sarıkadı Çerezland, sunduğu birbirinden farklı ve geleneksel ürünleriyle en fazla ilgi çeken Çorlulu stantların başında geldi. Lokum, cezerye, kuru meyve, köme ve macun gibi bin bir çeşit ürünüyle katılımcıların damak tadına hitap eden firma yetkileri, sadece aşure yapımı için bile 40 farklı ürünün mağazalarında bulunabileceğini belirtti.banner287Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493