Polis, var gücüyle çalışıyor

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, gece yapılan uygulamaları Ramazan ayı içerisinde saat 13.00 ile 17.00 arasında yaptı.

Polis, var gücüyle çalışıyor
banner301

Yapılan uygulamalar kapsamında bin 100 araç ile 3 bin 730 şahıs kontrol edildi.

Çerkezköy Bakış - Ramazan ayı boyunca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Tepe Emlak Konutları’ndan Çerkezköy’e giriş istikametinde Asayiş ve Terör uygulaması gerçekleştirdi. Yapılan uygulamalarda Çerkezköy Polisi görev başına geçti ve deyim yerindeyse kuş uçurtmadı.
 

GBT KONTROLLERİ YAPILDI

banner287
Asayiş ve Terör uygulamasında kontrol edilen araçlar ve motosikletlerde belge ile araç kontrolünün yanı sıra sürücülerin GBT’lerine de bakıldı. Belgeleri eksik olan araçlara para cezası kesilirken, trafiğe çıkması uygun olmayan motosikletler de yapılan cezai işlemlerin ardından bağlanarak Yedi Emin Parkı’na kaldırıldı. Uygulamada çok sayıda yaya vatandaşın GBT kontrolü yapıldı.


 

UYGULAMA İSTATİSTİKLERİ

Yapılan uygulamalarda, bin 100 araç ile 3 bin 730 şahıs kontrol edildi. Uygulamalarda 55 araca cezai işlem uygulanırken, çeşitli suçlardan aranması bulunan 4 şahsında gözaltına alındığı açıklandı. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ise, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için yapılan uygulamaların azim ve kararlılıkla devam edileceği ifade edildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 18:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
cavon
cavon - 12 ay Önce

şehir içi trafik kontrol ve düzenlemede tek bir polis yok,

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306