Ramazan eğlenceleri cumartesi başlıyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından “Ramazan Birlikte Güzel” sloganı ile her yıl geleneksel olarak düzenlenen geleneksel Ramazan Eğlenceleri 3 Haziran Cumartesi günü başlıyor.

Ramazan eğlenceleri cumartesi başlıyor
banner301

Çerkezköy Bakış - Kapalı Otopark Alanı üzerinde 3 Haziran Cumartesi günü ‘İftardan Sonra Tiyatrosu’ ile başlayacak olan geleneksel Ramazan eğlenceleri, 4 Haziran Pazar günü ‘Ramazanda Cümbüş Tiyatrosu’ ile devam edecek. 5 Haziran Pazartesi günü Halk Eğitimi Merkezi Gençlik Orkestrası ve Halk Oyunları Grubu gösterilerinin gerçekleştirileceği Ramazan Eğlenceleri programları kapsamında 6 Haziran Salı günü de ‘Bir Faslı Şahane Tiyatrosu’ sahnelenecek. 7 Haziran Çarşamba günü Çerkezköy Belediyesi Türk Müziği Korosu’nun muhteşem bir konser vereceği etkinlikler çerçevesinde 8 Haziran Perşembe günü de Komik-i Şehir Tiyatrosu sahnelenecek.
 

TİYATRO GÖSTERİLERİ VE KONSERLER

banner287
Çerkezköy Belediyesi Ramazan Eğlenceleri 9 Haziran Cuma günü Çerkezköy Malatyalılar Derneği Gösterileri, Sanatçılar Tufan Toprak ve Yunus Tokdemir’in şarkıları ve Neyzen-Semazen gösterileri ile devam edecek. 10 Haziran Cumartesi günü ‘Şaşkın’ isimli tiyatro oyununun sahneleneceği Ramazan Eğlencelerinde 11 Haziran Pazar günü de Çerkezköy Samsunlular Derneği Gösterileri, Ayhan Toprak Konseri, Karadeniz Halkoyunları gösterileri ve keşkek ikramı olacak. 12 Haziran Pazartesi günü Erzurumlular Derneği gösterileri ve Nurullah Akçayır konseri; 13 Haziran Salı günü ise Çerkezköy Kuzey Kafkas Derneği gösterileri, Halkoyunları gösterileri ve müzikal gösterilerle Ramazan Eğlenceleri devam edecek.
 

TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ‘Ramazan Birlikte Güzel’ sloganı ile her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan Eğlenceleri, 14 Haziran Çarşamba günü Gümüşhaneliler Derneği gösterileri, konser ve davul-zurna ekibinin gösterileri ile sona erecek. Belediye Başkanı Vahap Akay, 3-14 Haziran tarihlerinde her akşam saat 21.30’da başlayacak olan Ramazan Eğlenceleri etkinliklerine tüm Çerkezköy halkını davet ederek, hemşericilik bilincinin artması, kültürel kaynaşma ve dayanışmanın üst seviyeye çıkması için Çerkezköy Belediye Başkanı olarak her türlü çaba ve gayreti göstermeye bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğini kaydetti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306