Ramazan eğlenceleri devam ediyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından “Ramazan Birlikte Güzel” sloganı ile iftar saatlerinden sonra Kapalı Otopark Alanı üzerinde düzenlenen “Ramazan Eğlenceleri”nde vatandaşlar keyifli dakikalar geçirdi.

Ramazan eğlenceleri devam ediyor
banner301

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce organize edilen Ramazan Eğlenceleri, 3 Haziran Cumartesi günü “İftardan Sonra” adlı tiyatro oyunu ile başladı.  Ahmet Çevik’in yazıp, Sinan Bengier’in yönettiği oyunda Sinan Bengier, Yelda Alp, Ahmet Çevik, Siyah Alkan, Hakan Kutlay Kutlu ve Didem Sökmen sahne aldı. Vatandaşlarınyoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, usta oyuncular performansları ile büyük beğeni topladı.
 

RAMAZAN’DA CÜMBÜŞ TİYATRO SEVERLERDEN TAM NOT ALDI

Ramazan Eğlenceleri etkinlikleri, 4 Haziran Pazar günü “Ramazan’da Cümbüş” adlı tiyatro oyununun sahnelenmesi ile devam etti. Ahmet Çevik’in yazdığı ve Deniz Oral’ın yönettiği oyunda Tuğba Özay, Ahmet Çevik, Selin Bayraktar, Burak Akbulut ve Deniz Oral sahne aldı. Usta oyuncuların performansı, Çerkezköylü tiyatro severlerden tam not aldı.
 

banner287
EMRAH MELOĞLU SAHNE ALDI

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ramazan Eğlenceleri etkinlikleri, 5 Haziran Pazartesi günü ise Emrah Meloğlu’nun yönetimindeki Halk Eğitim Merkezi Gençlik Orkestrası konseri ile devam etti. Genç müzisyenlerin solo performanslarının ardından sahne alan Emrah Meloğlu, birbirinden güzel şarkılarla Çerkezköylülere unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonunda İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Necmi Akman tarafından sanatçı Emrah Meloğlu’na çiçek takdim edildi.  
 

HEMŞERİ DERNEKLERİNİN STANTLARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Ramazan Eğlenceleri dolayısıyla Kapalı Otopark Alanı yanında, Çerkezköy Erzurumlular Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Çerkezköy Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Çerkezköy Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Çerkezköy Kuzey Kafkas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Çerkezköy Gümüşhaneliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından stantlar açıldı. Yöresel ürünlerin yer aldığı stantlara, Çerkezköylüler büyük ilgi gösterdi. Hemşeri derneklerinin stantlarını tek tek ziyaret eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, vatandaşları Ramazan Eğlenceleri etkinlikleri boyunca açık olacak olan stantlara davet etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306