Ramazan eğlenceleri sürüyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan eğlenceleri sürüyor.

Ramazan eğlenceleri sürüyor
banner301

Bu kapsamda Kapalı Otopark üzerinde Çerkezköy Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği katkılarıyla düzenlenen etkinlikte vatandaşlar keyifli vakit geçirdi.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği etkinlikleri Kapalı Otopar üzerinde gerçekleştirildi. Tasavvuf müziği dinletisi ve Karadeniz halk oyunları gösterileri ile başlayan etkinlikler kapsamında davetlilere keşkek ikramında bulunuldu. Gecenin finalinde ise Ses Sanatçısı Ayhan Toprak sahne aldı. Ayhan Toprak, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla Çerkezköylülere müzik ziyafeti sundu.
 

HİÇBİR ZAMAN TABELA DERNEĞİ OLMADIK

banner287
Çerkezköy Samsunlular Derneği etkinlikleri sırasında kısa bir konuşma yapmak için sahneye çıkan Belediye Başkan Yardımcısı ve Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanı Enver Bayram, “Biz dernek olarak kurulduğumuz günden bu yana hiçbir zaman tabela derneği olmadık. Her zaman hemşeri derneği olabilmek adına faaliyetlerimizi sürdürdük.”dedi.
 

AMACIMIZ ÇERKEZKÖY’ÜN KÜLTÜR BİRLİKTELİĞİNİ SAĞLAMAKTIR

Günün anısına Çerkezköy Samsunlular Derneği yönetimince, Belediye Başkanı Vahap Akay ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ümit Zengin’e Samsunspor forması ve teşekkür plaketi takdim edildi. Geleneksel hale gelen Ramazan Eğlenceleri etkinlikleri kapsamında Çerkezköy halkı ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu yıl bir ilk yaparak kültür birlikteliğini aynı alanda buluşturmak istedik. Bu yılki etkinliklerimizin 5 gecesini hemşeri derneklerimize ayırdık. Amacımız Çerkezköy’ün kültür birlikteliğini, ilişkilerini güçlendirmek; 81 ilden gelen vatandaşlarımızı buluşturabilmektir” ifadelerini kullandı.
 

RAMAZAN EĞLENCELERİ SEFA DOĞANAY GÖSTERİSİ İLE SONA ERECEK

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Ramazan Eğlenceleri etkinlikleri 13 Haziran Salı günü Çerkezköy Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği etkinlikleri ile devam edecek. Ramazan Eğlenceleri; 14 Haziran Çarşamba günü Çerkezköy Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 15 Haziran Perşembe günü de Çerkezköy Malatyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği etkinlikleri ile sürecek. 16 Haziran Cuma günü ‘Komik-i Şehir’ adlı tiyatro oyununun sahneleneceği etkinlikler kapsamında, 17 Haziran Cumartesi günü ise Cumhuriyet Kadınları Korosu konseri verilecek. Ramazan Eğlenceleri etkinlikleri 18 Haziran Pazar günü Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 2’nci Sezon Şampiyonu, ünlü komedyen Sefa Doğanay’ın gösterisi ile sona erecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306