Reklama gelince yazın, kazaya karışınca sakın

Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Başkanı Murat Akay, yolun karşısına geçmeye çalışan Yunus Avcı’ya çarptı.

Reklama gelince yazın, kazaya karışınca sakın
banner301

Akay, Avcı’yı otomobiliyle hastaneye götürürken, kazayı haber yapacak olan gazetecilere ise haber yapılmaması için emir vermeye çalıştı.

Çerkezköy Bakış -
Kaza, Öztrak Caddesi üzerinde meydana geldi. Atatürk ve Öztrak Caddelerinin tek yön olmasının ardından zaman zaman bu iki caddede maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazaları meydana geliyor. Daha önce iniş yönü olarak kullanılan ve tek yön uygulamasının ardından çıkış istikametine dönen şeritten ilerleyen Akay, tek yön uygulamasına alışamadığı için yolun sağ tarafına bakmadan karşıya geçmeye çalışan Yunus Avcı’ya çarptı.
 

HASTANEYE KENDİ GÖTÜRDÜ

banner287
Kazanın ardından hafif yaralanan Avcı, Akay tarafından hemen Özel İrmet Hastanesi’ne kaldırıldı. Avcı’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

GAZETECİLERE EMİR VERMEYE KALKTI

Kazayı haber yapacak olan gazetecilere ise Murat Akay engel olmaya çalıştı. Dernek faaliyetleri için sürekli gazeteleri arayarak haber yapılması ricasında bulunan Akay, bu sefer kazaya karışınca hitap şeklini değiştirerek gazetecilere emirler yağdırarak haberin yapılmamasını istedi. Gazetecilere ‘Benim adım Murat Akay. Sakın haber yapmayın. Adımı falan yazmayın” diye sesini yükseltti. Bunun üzerine gazeteciler “Biz kimsenin emri ile haber yazmayız, kimsenin emriyle de haber yazmamazlık yapmayız” diyerek tepki gösterdi. Gazeteciler ile Akay arasında yaşanan sözlü tartışmayı çevredekiler araya girerek sonlandırdı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 14:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yuh
Yuh - 13 ay Önce

Bi insanı piyasada ne kadar poh pohlarsanız bu kadar terbiyesizleşir işte... Kendini ne sanıyorsa! Bir de gönüllülerin başı olacak yazıklar olsun.

Kasım
Kasım - 13 ay Önce

Adam çerkezköyde dernek yöneticisi çerkezköye sahibi ve hamisi görüyor kendini. Haber yapılır ise bir damla yardımda fırtına kopararak sosyal alan oluşturan kişi. Adini yazmasanızda olur imiş

ER
ER - 13 ay Önce

vay be sizde buna gazetecilik diyorsunuz yani

Bayram
Bayram - 13 ay Önce

Sakin ha cerkez hakinda haber yapmayin soyadi akay olanlar kizar

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459