Sağlığına kavuştu, teşekkür notu bıraktı

İrmet Hospital Hastanesi, Türkiye’nin dört bir yanına sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Sağlığına kavuştu, teşekkür notu bıraktı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Kulak Burun Boğaz doktoru Op.Dr. Abdurrahman Tokmak, Konya’dan Çerkezköy’e ameliyat için gelen hastasını 45 dakikalık operasyon sonucu sağlığına kavuşturdu. Küçük yaştan bu yana sigara içen hastanın ses tellerinde oluşan kitleleri temizleyen Tokmak ve İrmet’e, hasta Ali Tekin’den bir de teşekkür notu geldi.

BU SEFERKİ MİSAFİR KONYA’DAN

Kurulduğu günden bugüne Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen birçok hastayı sağlığına kavuşturan Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi’nin bu seferki misafiri Konya’dan geldi.

SES TELLERİNDE KİTLE OLUŞMUŞ

Küçük yaştan bu zaman kadar sigara tüketen ve günde 5 paket sigara içen Ali Tekin isimli hastanın ses tellerinde oluşan kitle zamanla hastanın konuşamama, ses kısıklığı ve nefes darlığı şikayetlerine dönüştü. Tekin, Çerkezköy’de çalışan çocuklarının aracılığı ile Özel İrmet Hospital Hastanesi KBB doktoru Op.Dr. Abdurrahman Tokmak’a muayene oldu.

banner287
AMELİYATA ALINDI

Yapılan muayene ve tetkikler sonucu hastanın ses tellerindeki kitlenin alınmasına karar veren doktor Tokmak, Ali Tekin’i geçtiğimiz günlerde ameliyata aldı. Yapılan 45 dakikalık ameliyatının ardından tüm şikayetlerinden kurtulan Ali Tekin, taburcu olduktan sonra doktoru Abdurrahman Tokmak ve İrmet Hospital Hastanesi’ne teşekkür notu bıraktı.

O NOTTA YAZILANLAR

Bırakılan notta şu ifadeler yer aldı; ‘Sevgili Abdurrahman hocam, ilk önce tedavim boyunca yaptığınız her şey için çok teşekkür ediyorum. Siz ve İrmet Hastanesi ekibi güler yüzlü ve sıcak kalplerinizle bizleri mutlu ettiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum. Biz İrmet Hastanesi’ne Konya’dan tavsiye üzerine geldik ve söylendiği gibi 7/24 güleryüz, tatlı dil, temizlik, ilgi alaka gördük. Konya’ya da bir İrmet Hastanesi bekliyoruz.”

TÜRKER SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERDİ

Ali Tekin’in teşekkür notunu sosyal medya hesabından paylaşan Özel İrmet Hospital Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Ahmet Türker esprili bir dille, “Konya'dan gelerek ses teli ameliyatı için bizi tercih eden Ali beye övgüleri için teşekkür ederiz. Ama maalesef en azından şimdilik Konya'ya bir yatırım planımız yok.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2016, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306