Salata Bar da olacak, Osmanlı Mutfağı da

İşletmeciliğini Tahsin Tuncer ve Meltem Aran’ın yaptığı BizZ Cafe ve Restaurant Atatürk Caddesi Sakaoğlu Sokak’ta açıldı. İşletmeci Tuncer’in ‘emeklilik projem’ diye nitelendirdiği Cafe’de makarnadan, salataya, ev yemeklerinden özel içeceklere kadar pek çok çeşit tüketiciye sunulurken, her gün Osmanlı Mutfağı’na ait bir yemek de menüde yer alacak. İşletmecilerden Meltem Aran’ın kendi üretimi olan özel şerbet de her müşteriye ikram edilecek.

Salata Bar da olacak, Osmanlı Mutfağı da
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Samimi bir ortam yaratmak amacıyla BizZ adıyla oluşturulan işletmede kalite ve hijyenden taviz vermeyeceklerini aktaran Tahsin Tuncer, yemeklerin de ortağı olan Meltem Aran tarafından hazırlanacağını dile getirdi.
SAMİMİ MEKAN, SAMİMİ AÇILIŞ
Yıllarca dericilik sektörü ile uğraştığını belirten Tuncer, artık gıda sektöründe faaliyet göstereceğini kaydederek, “Samimi bir mekan oluşturduğumuz işletmede, tüm sevdiklerimiz ve sevenlerimizle birlikte de bu samimi atmosfer içerisinde samimi bir açılış gerçekleştiriyoruz.’’ Dedi.
“OSMANLI MUTFAĞI’NI ÇERKEZKÖY’E TAŞIDIK’’
“Plastik bardaksız, kağıt tabaksız, kutu meşrubatsız bir hizmet vereceğiz.’’ Diyen Tuncer, şöyle devam etti: “Her güne özel bir Osmanlı yemeği ile Çerkezköylüleri buluşturmanın yanı sıra, makarna, salata, ev yemekleri gibi çok çeşitli yemeklerimizde mutfağımızda bulunacak. Buradaki her şey evinizdeki gibi doğal olarak hazırlanacak, içeceklerin dışından fabrikasyon her hangi bir ürün firmamızda yer alamayacak.’’
banner287
“HER MÜŞTERİYE ÖZEL ŞERBET İKRAM EDİLECEK’’
Tuncer diğer ortağı olan Meltem Hanımın kendi özel şerbeti olan içeceği de gelen her müşteriye ikram edeceklerine dikkat çekerek, “Cafemizde doğum günleri gibi özel kutlamalar da yapılabilecek. Buna ek olarak ileriki zamanlar da canlı müzik de işletmemizdeki yerini alabilir.’’ İfadesini kullandı.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306