Şampiyonlardan Milli Eğitim Müdürü’ne ziyaret

LYS’de dereceye giren FEM Dershanesi öğrencileri ile,SBS’de derece yapan Anafen Dershanesi öğrencileri, eğitim aldıkları dershanelerin yöneticileriyle birlikte Tekirdağ Milli Eğitim Müdürü Halis İşler ile Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Fevzi Büyüktümtürk’ü ziyaret etti.

Şampiyonlardan Milli Eğitim Müdürü’ne ziyaret
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve Seviye Belirleme Sınavı'nda (SBS) dereceye giren öğrenciler, ilk olarak Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler’i ziyaret etti.
İYİ ÖĞRETMENLERE İHTİYACIMIZ VAR
Öğrencileri tek tek tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü İşler, öğrencilerin eğitim aldığı gerek Anafen, gerekse de FEM’in Türkiye’de rüştünü ispat etmiş dershaneler olduğunu vurgulayarak “İyi öğretmenler ile eğitim görürseniz iyi yetişiyorsunuz. Onun için iyi öğretmene ihtiyacımız var. Öğretmen olmak için okuyan öğretmenlere ihtiyacımız var. Hepinizi ve ailelerinizi tebrik ediyorum.” Diye konuştu.
BAŞSAVCIYI DA ZİYARET ETTİLER
Şampiyon öğrenciler, İşler’in makamından ayrıldıktan sonra Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Fevzi Büyüktümtürk’ü de makamında ziyaret etti. Başsavcı Büyüktümtürk, ziyarette yaptığı konuşmada, birbirinden pırıl pırıl Türkiye’nin geleceği olan gençlerle tanışmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Hepinizi tebrik ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
banner287
ÇERKEZKÖY ŞAMPİYONU DA YER ALDI
Ziyaretlere katılan FEM-Anafen Dershaneleri Tekirdağ Genel Müdürü Arif Kurtgözü, izledikleri, eğitim sistemi hakkında bilgiler verirken, 2012 SBS’de 500 tam puan alarak Türkiye Şampiyonu olan Çerkezköy Anafen Dershanesi öğrencisi Kürşat Bakış ile, Anafen Dershanesi Rehber Öğretmeni Ferhat Yıldırım da, heyette yer aldı.   


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493