Samsunlular’dan hayırlı olsun ziyareti

Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanı Enver Bayram beraberinde dernek başkan yardımcısı Ali Oğuz ve dernek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe’yi ziyaret etti.

Samsunlular’dan hayırlı olsun ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe’ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanı Enver Bayram beraberinde dernek yönetim kurulu Funda Serfiçe’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAYRAM FAALİYETLERİNİ ANLATTI

Dün saat 15.00’da düzenlenen ziyarette Enver Bayram, tek tek dernek yönetim kurulu üyelerini tanıtarak çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çerkezköy Samsunlular Derneği olarak aktif bir faaliyet sürdürdüklerini anlatan Bayram “Tabela derneği değiliz. Ekip arkadaşlarımla birlikte hem üyelerimizin hem de Çerkezköy’ün faydasına faaliyet gösteriyoruz” dedi.

“PİKNİK ŞÖLENİNİ ERTELEDİK”

Çerkezköy Samsunlular Derneği olarak bu yıl düzenlemeyi planladıkları geleneksel piknik şölenini önümüzdeki yıla ertelediklerini açıklayan Bayram “Terör olayları ve 15 Temmuz süreci nedeniyle geleneksel pikniğimizi düzenlememe kararı aldık. İnşallah önümüzdeki yıl piknik şölenimizi düzenleyeceğiz” diye konuştu.

HATIRA ORMANI HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

banner287
Enver Bayram, üyeleriyle sürekli iletişim halinde olduklarını belirterek “1000’i aşkın üyemiz bulunuyor. Tüm üyelerimizle bire bir iletişim halindeyiz.” dedi. Dernek olarak Hallaçlı mevkiinde Hatıra Ormanı oluşturacaklarını söyleyen Bayram şunları söyledi: “Çerkezköy Belediyesi ile işbirliği yaparak 3 dönüm bir alan üzerinde ağaçlandırma çalışması yapacağız. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Hatıra ormanı çalışmasında yer almak isteyen üyelerimize kapımız sonuna kadar açıktır. Bu çalışmada daha çok bölgenin iklim şartlarına uygun büyük ağaçları, oluşturacağımız hatıra ormanına kazandırmak istiyoruz. İsteyen de ismini ağaç ve ağaç sırasına asabilecek. Örnek bir çalışma olacağına inanıyoruz”

“HAYIRLI OLSUN”

Enver Bayram ziyarette ayrıca dernek yönetimi olarak Funda Serfiçe’ye görevinin hayırlı olmasını dileyerek “Döneminizde başarılı olacağınıza inanıyoruz. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar, yeni dönemde de artarak devam edecektir.” dedi.

SERFİÇE TEŞEKKÜR ETTİ

Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe, ziyareti nedeniyle Dernek Başkanı Enver Bayram ile dernek yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Çerkezköy Samsunlular Derneği’nin çalışmalarını kamuoyundan ilgiyle takip ettiklerini kaydeden Serfiçe “Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Oldukça faydalı çalışmalara imza atıyorsunuz” dedi.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Serfiçe, Kent Konseyi Yönetimi olarak görevi devraldıktan sonra yeni çalışmalar için kolları sıvadıklarını söyleyerek “Başarılı bir dönemi devraldık. Bizler de bu başarının daha yukarılara çıkması için ekip arkadaşlarımızla birlikte elimizden geleni yapıyoruz.” diye konuştu. Önümüzdeki günlerde yoğun bir çalışma temposu içerisine gireceklerini anlatan Serfiçe şunları söyledi: “Çalışma programımızı hazırlıyoruz. Faaliyet alanlarımızla ilgili çeşitli etkinlikler içerisinde yer alacağız” Ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından tamamlandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459