Sanayiciler OSB’nin iftar yemeğinde buluştu

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin Turkuaz Restaurant’ta verdiği iftar yemeğine Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Vali yardımcıları ve Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’in yanı sıra çok sayıda sanayici katıldı.

banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin geleneksel hale getirdiği iftar yemeği Turkuaz Restaurant’ta gerçekleşti.
KATILIM YOĞUN OLDU
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Vali Yardımcısı Mustafa Masatlı, Vali Yardımcısı ve İl Genel Sekreteri Mustafa Yel, Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan İnce, AK Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu Üyesi Sat Yazı, MHP İlçe Başkanı Mustafa Ordu, Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Öge, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak, Belediye meclis Üyeleri ve çok sayıda sanayici katıldı.
TEŞEKKÜR ETTİ
İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu, bölge sanayicisinin aynı iftar sofrasında bir araya gelmesinden mutluluk duyduğunu dile getirerek, bütün katılımcılara teşekkür etti. Açık havada gerçekleşen iftar programına katılanlar, yemekten sonra da uzun süre sohbet etme imkanı buldu.
YAKINDAN İLGİLENDİLER
Bu arada, iftar öncesi davetlileri kapıda karşılayan Çerkezköy Organize Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Çerkezköy Organize Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M.Gürdal Adal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Asael ile Saim Buyruk, iftarın ardından davetlileri yeniden kapıya kadar uğurladı.banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493