‘Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi’ masaya yatırıldı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından iş dünyasına yönelik düzenlenen seminerler devam ediyor.

‘Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi’ masaya yatırıldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda “Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi’’ veren İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetim Birimi Daire Başkanı Prof. Dr. Murat Erdal, satın alma ve tedarik zinciri yönetimi, rekabette farklılaşma için satın alma, stratejik satın alma, tedarik zinciri yönetimi konularında katılımcıları bilgilendirdi.

EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenen ‘’Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi’’ konulu eğitime, konuşmacı olarak İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetim Birimi Daire Başkanı Prof. Dr. Murat Erdal katıldı.

banner287
YOĞUN KATILIM OLDU

Sanayi ve ticari işletmelerin satın alma departmanlarında görevli kişilerin yoğum katılım gösterdiği eğitim, Prof. Dr. Murat Erdal tarafından gerçekleştiren sunum ile başladı. Erdal, satın alma ve tedarik zinciri yönetimi, rekabette farklılaşma için satın alma, stratejik satın alma, tedarik zinciri yönetimi gibi ana başlıklar halinde seminerini sürdürdü.

SATIN ALMANIN 4 BOYUTU

İşletmelerin büyüdüğü veya küçüldüğü dönemlerde bundan ilk etkilenen departmanın satın alma olduğuna dikkat çeken Erdal, “Sektördeki büyüme veya daralma, mesleki refleks olarak işletmeleri tedarik ilişkilerini gözden geçirmeye, geliştirip iyileştirmeye yöneltiyor” dedi.  Satın almanın 4 boyutuna dikkat çeken Erdal, bunların idari, teknik, ticari ve lojistik boyutlar olduğunu ifade etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306