Satranç Park yapılıyor

Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmaları kapsamında Kartal Tepe Piknik Alanı’nda 30 metrekarelik alanda Satranç Park yapımı için çalışmalara başladı.

Satranç Park yapılıyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmaları kapsamında Kartal Tepe Piknik Alanı’nda 30 metrekarelik alanda yapılması planlanan ‘Satranç Park’ın yapım çalışmalarına başlandı.

İLGİ ODAĞI OLACAK

banner287
Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmalarına başladığı Satranç Park’ın hem küçüklerin hem de büyüklerin ilgi odağı olacağını kaydeden Çerkezköy Belediyesi yetkilileri “Kartal tepe Piknik Alanı’nda 30 metre karelik alana yapılan Satranç Park bir hafta sürecek olan çalışmaların ardından Çerkezköylü vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” dedi.

SATRANÇ MASALARI DA YER ALACAK

Büyük bir satranç tahtasının üzerine dev satranç taşları yerleştirilecek olan alanda ayrıca 4 tane de satranç masasının yer alacağını dile getiren yetkililer “Belediyemiz tarafından temin edilecek satranç takımlarını alarak bu masaları kullanacak olan vatandaşlar, doğayla iç içe satranç sporunu yapabilecekler. Çalışmalarına başlanan Satranç Park’ın zemin betonu atılırken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz taş döşeme işlemlerini gerçekleştiriyor. Satranç masaları ve çevre düzenlemesinin ardından bir hafta içerisinde Satranç Park Çerkezköylü vatandaşların hizmetine sunulacak” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306