Seçim asfaltı

Çerkezköy Belediyesi, Kızılpınar Mahallesinde seçimlere sayılı günler kala sıcak asfalt döküm çalışmalarına başladı.

Çerkezköy Bakış
Seçim asfaltı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nin internet sitesinde yar alan bilgiye göre, Kızılpınar Mahallesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ tarafından altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda sıcak asfalt kaplama çalışmaları başlatıldı. Çalışmalar kapsamında Halit Er Sokak ve Kosva Sokak sıcak asfalt ile kaplandı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ tarafından Kızılpınar Mahallesinde gerçekleştirilen altyapı çalışmalarında sona gelindiğini ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Altyapısı tamamlanan sokaklarımızda Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri demirli beton yol ve sıcak asfalt kaplama çalışmalarını sürdürüyor” dedi.  Halit Er Sokak’ta sıcak asfalt kaplama çalışmalarının tamamlandığını sözlerine ekleyen Akay, “Sıcak asfalt kaplama çalışmalarımız Kosva Sokak’ta devam ediyor. Altyapısı tamamlanan caddelerde ise Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz asfaltlama çalışması yapacak. Bu yıl içinde Kızılpınar Mahallemizdeki tüm cadde ve sokaklarda demirli beton yol ve sıcak asfalt kaplama çalışmalarımızı tamamlayarak mahallemizdeki yol sorununu ortadan kaldırmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

banner287

KREDİ ÇEKİLECEKTİ


Çerkezköy Belediyesi, patates tarlasını andıran Kızılpınar’daki yolları yapmak için bütçe ayırmamış, seçimler yaklaşınca ise İller Bankasından 15 milyon TL kredi çekerek mahalleye asfalt yapmayı planlanmıştı. İller Bankası, belediyenin kendilerine olan mevcut borçları nedeniyle bu krediye onay vermeyince, Haziran ayı meclis toplantısında Belediye Başkanı Vahap Akay, bankalardan kredi çekmek için meclisten yetki istemişti. AK Partili üyelerin ret oyuna rağmen, meclis çoğunluğunu oluşturan CHP’lilerin oylarıyla madde oy çokluğu ile meclisten geçmişti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
istanbul city..
istanbul city.. - 9 ay Önce

KIZILPINAR MİLLET CADDESİNE UĞRAYAN YOK...ÇUKUR HEP..

coşkun..
coşkun.. @istanbul city.. - 9 ay Önce

istanbul city.yolu yapılmassa belediye seçiminde 1 oy çıkmaz..vahap akay dalga geçiyor...kendi geldi engeç nisan dedi...

vatandaş k
vatandaş k - 9 ay Önce

ulan yandaş gazeteciler sizi....

yılmaz
yılmaz - 9 ay Önce

NASIL YALANCI HABERCİSİNİZ

Tarık Kutlu
Tarık Kutlu - 9 ay Önce

Adam öyle ya da böyle çözüm getirmiş. Çalıyor ama çalışıyorculara da dert olmuş.

Turgay çiçek
Turgay çiçek - 9 ay Önce

Bırakın bu işleri çerkezköy bakış gazetesi

Turgay çiçek
Turgay çiçek - 9 ay Önce

10 senede AKP ne yaptı bu kızılpınar Belediye Başkanı çok seviyoruz

Turgay çiçek
Turgay çiçek - 9 ay Önce

Biraz gerçek haber yaz artık çerkezköy bakış gazetesi

Vatandaş
Vatandaş - 9 ay Önce

Taraflı habercilik yapıyorsunuz, objektif olun.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306