Şehit ailelerine bayram ziyareti

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, bayram öncesi ilçedeki şehit ailelerine bayram ziyaretinde bulundu.

Şehit ailelerine bayram ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Kurban Bayramına sayılı günler kala Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Şehit İlhan Doyran, Şehit Ilgar Özkan, Şehit Mustafa Baykuş ve Şehit Dinçer Ersoy’un ailesine bayram ziyaretinde bulundu.

“YANINIZDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

banner287
Şehit İlhan Doyran, Şehit Ilgar Özkan, Şehit Mustafa Baykuş ve Şehit Dinçer Ersoy’un ailelerini ziyaret eden Kaymakam Kubilay “Sizleri görmekten her zaman mutlu oluyoruz, sizlerin sorunu bizlerin sorunudur, sizler bizim birer ailemizsiniz, her zaman biz sizlerin yanındayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bugün bu topraklarda huzur ve güven içinde yaşıyorsak bunu kahramanca mücadele etmiş ve bu uğurda canlarını feda etmiş Aziz Şehitlerimize ve Kahraman Gazilerimize borçluyuz. Şehit Ailelerimiz ile Gazilerimizi ve onların ailelerini kendi ailemiz gibi görüyoruz. Şehit Annelerimizin, Babalarımızın, Gazilerimizin ellerinden öpüyoruz. Şehit Ailelerimiz, Gazilerimiz ve yakınları için ne yapsak azdır. Bizlerin sadece belirli günlerde değil her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum. Sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi.

BAYRAMLARINI KUTLADI

Her bayramda şehit ailelerini ziyaret ettiğini, fakat bu bayram izinli olacağından dolayı ziyaretlerini öne aldığını belirten Kubilay “Bu vesile ile başta şehit aileleri ile gazilerimiz ve aileleri başta olmak üzere tüm Çerkezköylülerin de yaklaşan Kurban Bayramını kutluyorum. Vatanımız, Milletimiz ve Bayrağımız uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları başta olmak üzere tüm Kahraman Gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla bir kez daha anıyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306