Şehit Dinçer Ersoy için mevlit okutulacak

Siirt’te meydana gelen helikopter kazasında şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Dinçer Ersoy için bugün ve yarın mevlit programı düzenlenecek. Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı tarafından bugün öğle namazından sonra düzenlenecek mevlit programı kamyoncular kooperatifinde, İlçe Müftülüğü tarafından organize edilecek mevlit programı ise yarın, akşam namazı sonrası Hacı Fahri Zümbül Camii’nde okutulacak.

Şehit Dinçer Ersoy için mevlit okutulacak
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköylü şehit Jandarma Uzman Çavuş Dinçer Ersoy için bugün ve yarın olmak üzere iki mevlit okutulacak.
İLKİ BUGÜN OKUTULACAK
Okutulacak olan Mevlid-i Şerif’in ilki şehit annesi Hatun Ersoy’un da üyesi olduğu Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı tarafından Çerkezköy Kamyoncular Kooperatifi’nde bugün öğle namazının ardından gerçekleştirilecek. Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yaşar Kuş, tüm Çerkezköylüleri mevlide davet etti.
banner287
“AMİNLER VE DUALARINIZLA KATKIDA BULUNAN’’
Şehit Ersoy için yarın ise akşam namazı ve yatsı namazı arasında Hacı Fahri Zümbül Cami’nde mevlit okutulacak. Çerkezköy Müftüsü Bayram Şahin, ‘’Bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizin ruhlarını şad etmek, hatıralarını anmak ve bu kervana yeni katılan, canını bu uğurda feda eden şehidimiz Dinçer Ersoy için bir Mevlit-i Şerif programı düzenlemiş bulunuyoruz. Onların hatıraları için bir şey yapabiliyorsak ne mutlu bize. Çerkezköy halkının bu programa katılarak aminleriyle, dualarıyla bizlere katkıda bulunmaları bizi ve şehitlerimizi, özellikle de genç şehidimizi ve ailesini memnun edecektir. Bu vesileyle tüm halkımızı Hacı Fahri Zümbül Cami’nde gerçekleşecek olan programa davet ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306