Şehit Kadir Dadaş için mevlit okutuldu

Tunceli’de geçtiğimiz hafta düzenlenen hain saldırı sonucu şehit düşen Karaağaçlı Kadir Dadaş için evinin önünde mevlit okutuldu. Mevlit programına, çok sayıda Karaağaçlı’nın yanı sıra, Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, 3.Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Hasan Nevzat Taşdeler, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel ve AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ da katıldı.

Şehit Kadir Dadaş için mevlit okutuldu
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ -Geçtiğimiz hafta Tunceli’de PKK’lılarca düzenlenen hain saldırı sonucu şehit düşen 6 askerden biri olan Jandarma Er Kadir Dadaş için mevlit okutuldu. Karaağaç’ta düzenlenen askeri törenin ardından Fatih Mezarlığına defnedilen Şehit Kadir Dadaş’ın baba ocağının önünde düzenlenen mevlid törenine Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, 3.Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Hasan Nevzat Taşdeler, Merkez Komutanı Binbaşı Memduh Ceylan, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ile ilçe yönetim kurulu üyeleri, Çerkezköy İlçe Müftüsü Bayram Şahin, AK Parti Karaağaç Belde Başkanı Metin Kanat ve Dadaş ailesinin yakınları katıldı.
BABA DADAŞ AYAKTA GÜÇLÜKLE DURDU
banner287
İlçe Müftüsü Bayram Şahin’in okuduğu Yasin-i Şerif ve yaptırdığı duanın ardından Mevlide katılanlara yemek ikram edildi. Kadir Dadaş’ın babası Cemal Dadaş’ın ise üzüntüden dolayı ayakta güçlükle durduğu gözlendi. 


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493