Şehitlerimiz kabri başında anıldı

Çerkezköy protokolü, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Çerkezköy Şehitliği’ni ziyaret etti.

Şehitlerimiz kabri başında anıldı
banner301

Okunan Kur’an-ı Kerim ve İlçe Müftüsü Veli Vehbi Bardakçı tarafından edilen duanın ardından şehitlerin kabrine karanfil bırakıldı.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Şehitliği’nde düzenlenen anma törenine Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tank Albay Engin Candaş, Çerkezköy Cumhuriyet Savcısı Edip Emre Gürol,  İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Merkez Komutanı Binbaşı Fuat Dönmez, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Erdoğan, CHP İlçe Başkanı Engin Camcı, MHP İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdullah Nair ve Yusuf Hayri, İlçe Malmüdürü İlhami Taşkın, İlçe Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz, İlçe Tarım Gıda Hayvancılık Müdürü İsa Altay, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Necmi Akman, Çerkezköy Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Kenan Çetin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevgican Aydoğan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ve gaziler ile şehit aileleri ve muhtarlar katıldı.
 

ŞEHİTLERİMİZİN KABİRLERİNE KARANFİL BIRAKILDI

banner287
Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı’nda, daha sonra Çerkezköy Müftüsü Vehbi Bardakçı tarafından dualar edildi. Duaların yapılmasının ardından tüm katılımcılar Çerkezköy Şehitliği’nde bulunan şehitlerimizin kabirlerine karanfil bıraktı. Şehitlerimizin kabirleri başında dualar edilmesinin ardından Çerkezköy Şehitliği’ndeki anma programı sona erdi.
 

MEVLİT OKUTULDU

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında ise Osmanlı Camii’nde şehitlerimiz için mevlit okutuldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306