Sehven yazılmamışız

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, davetiye yazılarında Bakış Gazetesinin isminin yer almamasında kasıt olmadığını, ismin ‘Sehven’ yazılmadığını açıkladı.

Sehven yazılmamışız
banner301
Çerkezköy Bakış - Milli Eğitim Müdürlüğü, yapacağı program ve duyurularla ilgili yazılan üst yazıların dağıtım bölümünde Bakış’ın isminin yer almaması üzerine, gazeteniz Bakış, gelen yazıyı iade etmişti. 

banner287
“KASIT YOK”

Dün ise, Çerkezköy Milli Eğitim Müdürlüğü iade ve Bakış’ın 15 Şubat tarihli sayısında yayımlanan ‘Milli Eğitim yok mu sayıyor’ başlıklı habere üst yazı yazarak cevap verdi. Milli Eğitim Müdürlüğünden gelen yazıda “17.02.2017 tarihinde ilçemiz Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapılacak olan toplantının dağıtım kısmına, Çerkezköy Bakış Gazetesi ve Eğitimciler Birliği Sendikası isimleri sehven yazılmamış olup herhangi bir kastın söz konusu olmadığı hususunu bilgilerinize rica ederim.” dendi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
...
... - 1 yıl Önce

Arkadaş admlar tebligatı size ulaştırmış, demekki posta listesinde sizde varsınız, adınızı yazmayı unutmuşlarsa bu sehvendir. Sanki gelmeyin diye kapıdan kovulacaksınız. Benim anlamadığım şey bu yeni müdür size ne yaptıda alakasız yere adama saldırıyorsunuz, belediye yol çalışması yapıyor polisevini de eski trafik şubeyide orduevinide orman bölgeyide traşladılar hepsinin kapısı söküldü niye millieğitime saldırıyorsunuz? millieğitim müdürü daha buraya atanmadan önce başladı çalışmalar siz ne yapıyorsunuz? kendi kavganızı basın kisvesiyle yazıyorsunuz.

Bir bulmacam var
Bir bulmacam var @... - 1 yıl Önce

Haklısın abi husumet var gibi...Acaba nedir nedir? Haaaa şimdi buldum koltuk..... eeeee gazete ile ne ilgisi var abicim ...... eeeee her şeyi ben dersem sen bulmacayi nasıl çözecen abiiii :)))

mehmet
mehmet @... - 1 yıl Önce

haklısın arkdaşım bir husumet var gibi görünüyor

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Özür gereken bir durumda bilr "BİLGİLERİNİZE RİCA EDERİM" gibi ast-üst hiyerarşisini unutmayan milli eğitim müdürünü alkışlıyorum.

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

VAyandaşa yazılan bir yazıda sayın bürokrası rica edemez bu gibi emir kiplerini kullanması yönetmelikle kaldırıldı milli eğitime duyurulur

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Adam bir de utanmadan facebook sayfasında iki adet sözüm ona belge paylaşmış. Biri geçen seneden, isimsiz, imzasız; diğeri de eli ile alelacele yazılmış kapının nereye verildiği tutanağı. O tutanağın kayıt tarihi, saati herhangi bir evrak defterine kayıtlı mı yoksa "Kapı Nerede" haberinden sonra yangından mal kaçırırcasına yazılmış bir sözüm ona tutanak mı? Müdür bunu cevabını da verebilir mi acaba?

Kapıcı
Kapıcı - 1 yıl Önce

Koca! milli eğitim müdürü facebooktan belge paylaşıyor

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306