Şenel Ailesi’nin mutlu günü

Reform Basım’da matbaa ustası olarak çalışan Cengiz Şenel’in oğulları Eray ve Eymen’in sünnet düğünü Koray Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

Şenel Ailesi’nin mutlu günü
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Minik Eymen ve Eray erkekliğe adım attı.
‘’ÇOK GÜZEL BİR DUYGU’’
Cengiz Şenel biri 2,5 diğeri 9 yaşında olan oğullarının sünnet düğünü olmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, ‘’Bu özel günü tüm akraba ve dostlarımızla bir arada olarak kutluyoruz. Eşim de ben de bugün tarifsiz bir duyguyu yaşıyor, bu mutluluğumuzu ifade edecek bir kelime bulamıyoruz.’’ Dedi.Bu mutlu günlerinde Bakış Gazetesi’ni yanlarından görmekten mutluluk duyduklarını dile getiren Şenel, ‘’Matbaa, gazetecilik, basım gibi işler gerçekten zor ve ciddi emek istiyor. Ben de bu alandaki emekçilerden biriyim. Dolayısıyla, bir matbaa ustasını böyle bir günde yalnız bırakmayan, Bakış Gazetesi’ne canı gönülden teşekkür ediyorum.’’ Diye konuştu.
DOYA SIYA EĞLENDİLER
banner287
Eşi Selime Şenel ile birlikte düğünde kendilerini yalnız bırakmayan herkesle mutluluğunu paylaşan baba Şenel, tüm konuklarlala da tek tek ilgilendi. Düğünde doya sıya eğlenen misafirler, akşam saatlerine kadar Şenel Ailesi’nin mutluluğuna ortak olarak, onları yalnız bırakmadı.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493