Şenol Pastanesi’nin ikinci şubesi açıldı

Çerkezköy’de 2002 yılında beri faaliyet gösteren Şenol Pastanesi, ikinci Şubesini Yıldırım Beyazıt Mahallesinde açtı.

Şenol Pastanesi’nin ikinci şubesi açıldı
banner301

Çerkezköy Bakış - İlk şubesini 2002 yılında Barbaros Caddesinde açan Remzi Akkaya, sahibi olduğu Şenol Pastanesi’ni büyütmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda pastanenin ikinci şubesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi Turna Sokak üzerinde açıldı. Pastanenin açılışına Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Erdoğan, Pera Pastaneleri sahibi Şahin Aktürk ile çok sayıda işadamı ve vatandaş katıldı.
Açılışa katılan herkese teşekkür eden Şenol Pastaneleri sahibi Remzi Akkaya, “İlk şubesini 2002 yılında açtığımız pastanemizi büyütme kararı aldık. İkinci şubemizi de açtık. Şenol Pastanesinin kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile vatandaşımıza hizmete ikinci şubemizle de devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
 

BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM

Çerkezköy’ün artan nüfusuyla birlikte yeni işletmelere de ihtiyaç duyulduğunu belirten AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, “İlçemizin önemli işletmelerinden olan Şenol Pastanesi ikinci şubesini açtı. İşletmemiz Çerkezköy’e hayırlı olsun. Bereketli, bol kazançlar diliyorum. Bu vesileyle Ramazan ayımız da mübarek olsun.’’ diye konuştu.
 

banner287

TEBRİK EDERİM

Çerkezköy’ün günden güne geliştiğine ve yeni işletmelerin hızla arttığına dikkat çeken Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram ise yaptığı konuşmada, “Çerkezköy’ümüz her geçen gün büyüyor. Açılan bu işletmemiz hayırlı uğurlu olsun. Bol ve bereketli kazançlar dilerim. Herkesin Ramazan ayını tebrik ederim’’ ifadelerini kulandı.
 

DUALARLA AÇILIŞI YAPILDI

Konuşmaların ardından kurban kesildi. Daha sonra da dualar eşliğinde pastanenin ikinci şubesinin açılışı gerçekleşti. Açılışa katılanlara ardından pastanede çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET GÜNEY
AHMET GÜNEY - 12 ay Önce

Çerkezköy de kendi sektörünün öncülerinden olan ŞENOL PASTANELERININ yenı şubesının hayırlı olmasını dilerim.Her zaman temiz ve kaliteli ürünleri bulabildiğimiz bir mekandır. Tekrar hayırlı ve uğurlu olsun.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306