Servisçilerden kınama...

Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği basın toplantısı düzenledi.

Servisçilerden kınama...
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri ve yönetimi 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimini düzenledikleri basın toplantısı ile kınadı. Toplantıda konuşan Tanyeri, her zaman devletin yanında olduklarını ifade etti. Açıklamaların ardından yaklaşık 100 adet servis aracı Çerkezköy’ün caddelerinde konvoy yaparak darbe girişimine tepki gösterdi.

DERNEK ÖNÜNDE KONUŞTU

Önceki akşam saat 20.30’da Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği önünde üyeler ile bir araya gelen dernek başkanı Fikret Tanyeri “Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Ülkemizde 15 Temmuz akşamı darbe girişiminde bulunan cuntacılara bu aziz millet gereken cevabı verdi. Bizler de dernek olarak bir grup cuntacıyı esefle kınıyoruz.” dedi.

banner287
“DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”

Tanyeri konuşmasının devamında ise devletin yanında olduklarını ve hainlere karşı durduklarını belirterek “Bizler her zaman demokrasiden yanayız. Bu süreçte devletimizin, milletimizin yanında olduğumuzu herkes bilsin. Yüce Türk milletinin dik duruşu ile engellenen darbe girişiminin bir daha olmaması temennisinde bulunuyoruz.” şeklinde konuştu.

100 SERVİS ARACI

Tanyeri açıklamasının ardından dernek üyeleri ile birlikte toplam 100 servis aracı ile konvoy yaparak cuntacılara tepki gösterdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2016, 19:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306