Servisçilerden müze gezisine destek

Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Yönetimi tanışma ziyaretlerini sürdürüyor.

Servisçilerden müze gezisine destek
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akay ile Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulundu. Ziyarette Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri, Rahmi Koç Müzesi’ne düzenlenecek geziye katkı sunacaklarını söyledi.

ZİYARETTE BULUNDULAR

Dernek Başkanı Murat Akay, beraberinde dernek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette faaliyetleri hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Murat Akay, Çerkezköy’ün faydasına ortak birçok proje gerçekleştirilebileceğini kaydetti.

banner287
GEZİ DÜZENLENECEK

Akay, ziyarette düzenlemeyi planladıkları çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Çerkezköy’de bir grup başarılı öğrenciye yönelik Rahmi Koç Müzesi’ne gezi düzenleyeceklerini kaydeden Akay, ulaşım için destek istedi.

KATKI SUNACAKLAR

Yaklaşık bir saat süren ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından tamamlandı. Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri ziyareti nedeniyle Murat Akay ile dernek yönetimine teşekkür ederek, gezi için katkı sağlayabileceklerini söyledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459