Serviscilerden teşekkür ziyareti

Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri beraberinde dernek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a ziyarette bulundu.

Serviscilerden teşekkür ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri ile Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret etti. Tanyeri ziyarette Kaymakam Kubilay’a 15 Temmuz hain darbe girişiminin yaşandığı gece ile sonraki günlerle yaptığı çalışmalar için dernek yönetimi adına teşekkür etti.

TANYERİ: ÇALIŞMALARINIZ BİZLERİ SEVİNDİRDİ

Dün saat 10.30’da düzenlenen ziyaret yaklaşık 30 dakika sürdü. Dernek Başkanı Fikret Tanyeri ziyarette dernek yönetimini Kaymakam Kubilay’a tanıtarak sözü 15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişimine getirdi. Tanyeri, darbe girişiminin yaşandığı ilk gece ve sonrasında yaşananları yakından takip ettiklerini söyleyerek “Her zaman bizlerin yönlendiricisi oldunuz. Çalışmalarınız bizleri sevindirdi. Bu çalışmalarımız ve bizlere yapmış olduğunuz önderlikten dolayı sizlere teşekkür etmek istiyoruz.” dedi. Tanyeri, Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak hain darbe girişiminin yaşandığı ilk geceden itibaren meydanlarda olduklarını anlatarak “Bu hain darbe girişimine tepkimizi hep birlikte sergiledik.” dedi.

“MİLLET-DEVLET EL ELE VERDİ”

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ziyaretleri nedeniyle Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Türk Silahlı Kuvvetleri içerisine sızmış hain  FETÖ/PDY mensuplarının 15 Temmuz gecesi darbe girişiminde bulunduğunu hatırlatarak konuşmasını sürdüren Kaymakam Kubilay “Halkımız, kamu kurum ve kuruluşlarıyla, özel kurum ve kuruluşlarıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla hain darbe girişimine dur demiştir. Halk-devlet işbirliğiyle hainler emellerine ulaşamamıştır. Çerkezköy milli iradenin, cumhurbaşkanının, devletinin, demokrasinin yanında olmuştur, bundan sonra da olmaya devam edecektir. Bu hain teröristleri birkez daha lanetliyoruz” dedi.

banner287
BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Kaymakam Kubilay, son günlerde ülkemizin çeşitli yerlerinde meydana gelen olaylarda şehit düşen güvenlik güçleri ve sivil vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.

“SİZLER İÇİN BURADAYIZ”

Kaymakam Kubilay, sorunlara çözüm getirmek için görev yaptıklarını belirterek “Sizler için bu koltuklarda oturuyoruz. Herkes kanunlara uyacak. Kimse kanun üstü olamaz.” dedi.

“KORSAN TAŞIMACILIĞI KABUL ETMİYORUZ”

Zaman zaman gündeme getirilen korsan taşımacılık hakkında da konuşan Kaymakam Kubilay “Bizler korsan taşımacılığı kabul etmiyoruz. Emniyet ve jandarma ekipleri kontrollerini sürdürüyor. Bundan sonra da kontrollerini sürdürecekler. Her zaman yasal faaliyet gösterenlerin yanındayız. Kanun dışı iş ve işlemlerin karşısında olmaya devam edeceğiz. Sizler de yasal çerçeveler içerisinde faaliyet gösteriyorsunuz. Bu çerçevede sizlerin yanındayız” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459