Sevgi İzi Çerkezköy’de

AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları Teşkilatı televizyon sunucusu ve programcı Müge Anlı’nın başlattığı Sevgi İzi projesini Çerkezköy’e taşıdı.

Sevgi İzi Çerkezköy’de
banner301

• Muhabir: Uğur Bingöl

Zihinsel engelli olan, alzheimer veya benzeri rahatsızlıkları bulunanlar, kayboldukları durumlarda proje kapsamında kollarına yapılan dövme ile ailelerine teslim edilmesi sağlanacak.

Çerkezköy Bakış - Golden Palas Otel’de düzenlenen Sevgi İzi programına AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, Kadın Kolları Başkanı Sevgican Aydoğan, AK Parti Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Karaca, Ak Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rengin Güler, AK Parti Tekirdağ İl Sosyal Politikalar Başkanı Sevilay Bozdoğan, İl Başkan Yardımcısı Zeki Çalışkan, parti yönetimi, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
 

EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR

Programın açılışında konuşan AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları Başkanı Rengin Güler “Engelli olan minik yavrularımız Yüce Allah’ın yeryüzünde beden bulmuş melekleridir. En büyük engel sevgisizliktir. Bu projede emeği geçen Sosyal Politikalar Birim Başkanımız Zeynep Memiş’e ve tüm parti yönetimime teşekkür ediyorum. ATV ve Müge Anlı’nın ekibine de ayrıca teşekkür ederim. Diklenmeden dik duran gençlik olarak davamıza ve partimize yakışır bir şekilde çalışıyoruz. Hayırlarda buluşmak üzere diyerek herkesin Ramazan-ı Şerifini kutlarım.” diye konuştu.


 

“AMACIMIZ ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN MUTLU OLMASI”

Proje hakkında bilgi veren AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Birim Başkanı Zeynep Memiş ise “Bu proje televizyon sunucusu ve programcı Müge Anlı’nın başlattığı ve takip ettiği bir projedir. Sevgi izi, ailesinde kendini savunamayacak kadar masum, tıbbi olarak hasta olduğu kesin, konuşma, yazma, okuma, hafıza gibi sorunları bulunan yakınlarınızın koluna yazılan bir kalıcı dövmedir. Bu kişilerin kaybolması halinde, bulan kişinin 155 Alo Polis,0 530 151 3151 No'lu Müge Anlı ''Beni Buldular'' ihbar hattına ulaşması ile başlarına kötü bir şey gelemeden ailelerine kavuşturulması amaçlanmaktadır. Bizler de AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları olarak Sevgi İzi projesi ile ilgili 3-4 aydır çalışmalar yapıyoruz. Amacımız bu proje ile engelli kardeşlerimizin mutlu olması, hayata daha kuvvetle tutunması, her alanda kendilerini geliştirip, yaşama sevinçlerini kaybetmemeleri için üzerimize düşeni gerçekleştirmek. Programda kardeşlerimize sevgi izi yapılırken, palyaço gösterisi ve çeşitli konserler olacak. Bu programın düzenlenmesinde maddi manevi desteklerini esirgemeyen partime çok teşekkür ederim.” diye konuştu.
 

banner287
TEŞEKKÜR ETTİ

Programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden AK Parti Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Karaca ise konuşmasında “Gençlik kollarımız daha önce birçok sosyal sorumluluk projesine imza attılar. Geleceğimize, gençlerimize dikkat etmeliyiz.  Bu tarz sosyal sorumluluk projelerinde gençlerin çalışması görev alması gerekiyor.” İfadelerine yer verdi.


 

“ÇOCUKLARIMIZ BİZİM MELEKLERİMİZ”

Sevgi İzi projesini Çerkezköy’e gelerek takip eden ATV ekibi ise AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları Başkanı Rengin Güler ile röportaj gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Öğe “Öncelikle bu projeyi başlatan Müge Anlı hanımefendiye çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel bir proje. Çocuklarımız bizim meleklerimiz. Meleklerimiz kaybolmasınlar, böyle bir durumla karşılaştığımız zaman vatandaşlarımız Sevgi İzi ile çocukları ailelerine kavuşturacaklar. Çerkezköy’de gençlik kollarımız bu projeyi Çerkezköy’de düzenlemek istediler. Engelli kardeşlerimizin aileleri ile beraber bu program düzenlendi.  AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları Başkanı Rengin Güler ise proje için Müge Anlı ve ekibine teşekkür ederek AK Parti Gençlik Kolları olarak bu tür sosyal sorumluluk projelerini sürdüreceklerini belirtti.
 

KONSER VE PALYAÇO GÖSTERİSİ İLE DEVAM ETTİ

Konuşmaların ardından miniklere Sevgi İzi dövmesi yapıldı. Ardından engelliler ve aileleri konser ve palyaço gösterileri ile gönüllerince eğlendi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 16:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah GÜMÜŞ
Abdullah GÜMÜŞ - 1 yıl Önce

Şimdi bu yaptığınız iş İslam'a uygun mu aykırı mı?

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç @Abdullah GÜMÜŞ - 1 yıl Önce

İş değil. İslama uygunda değil. Aykırıda. Ama asıl amaç işin reklam ve show kısmı.

Aydın BARÇA
Aydın BARÇA - 1 yıl Önce

Peygamber efendimiz (s.a.v.) dövme yapanda yaptıranda lanetlenmiştir buyuruyor.Ak Partili kardeşlerimiz bu yanlıştan vazgeçmelidirler...

sizi gidi sizi
sizi gidi sizi - 13 ay Önce

Kardeşlerim bu iş islama uygunmu yoksa reklam olsun da ne olursa olsun mu? Dinimiz kimlerin eline kaldı. Allah hepimiz affetsin . Bir de buradan bunun haberini yapmışsınız. Ahirette bunun hesabını kim verecek. Ya benim çocuğumda okuyup dövme yaptırmaya kalkarsa bunu sorumlusu kim olacak?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306