“Sevgili Karım” oyunu sahnelenecek

Çerkezköy Belediyesi’nin katkılarıyla ünlü isimlerin sahne alacağı 2017 yılının ilk tiyatro oyunu ‘Sevgili Karım’ bu akşam ücretsiz olarak sahnelenecek.

“Sevgili Karım” oyunu sahnelenecek
banner301
SAAT 20.00’DA BAŞLAYACAK

Kayra Şenocak’ın yazıp yönettiği ‘Sevgili Karım’ isimli tiyatro oyunu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Ocak ayı kültür sanat faaliyetleri kapsamında bu akşam Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde saat 20:00’da başlayacak.

ÜNLÜ OYUNCULAR ROL ALIYOR
banner287

Komedi türündeki 2 perdelik oyun da ekranların sevilen oyuncuları Metin Yıldız, Kayra Şenocak, Merve Sevi, İrfan Kangı, Berrak Güvem, Kimya Gökçe Aytaç ve Dost Elver rol alıyor. İstanbul Komedi Tiyatrosu tarafından sahnelenen oyununda, ‘Bir kadın, bir koca, bir avukat, bir sekreter ve bir milyon dolar’ bir araya gelirse ne olur sorusuna cevap aranıyor.

“OYUNLAR DEVAM EDECEK”

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Sosyal belediyeciliğin olmazsa olmazı kültür ve sanattır. Sanatı, sanatçıyı ve kültürü sahiplenmek geleceği sahiplenmektir. Toplumun dayanışmasında en önemli faktörlerden biri olan tiyatro oyunlarını 2017 yılında Çerkezköylü hemşerilerimizi buluşturmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306