Sınıf kapıları yenilenecek

Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Poliya Polyester fabrikası, kullanılmaz hale gelen Karaağaç İlkokulu’nun tüm kapılarını yenileyecek.

Sınıf kapıları yenilenecek
banner301
Çerkezköy Bakış - Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı Çetin Özhan, katkılarından dolayı Poliya Polyester fabrikası sahibi Özgür Çakar ile fabrika yönetimine teşekkür etti

POLİYA POLYESTER KATKILARINI SÜRDÜRÜYOR

Poliya Polyester Fabrikası, Karaağaç Mahallesi’nde sosyal sorumluluk projesi çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce ihtiyaç sahibi mahalleliye yakacak ve gıda yardımında bulunan Poliya Polyester fabrikası şimdi de kapılarını yıpranan Karaağaç İlkokulu’nun tüm kapılarını yenilecek.

KAPILAR YENİLENECEK

banner287
Poliya Polyester fabrikasının sahibi Özgür Çakar, fabrika genel müdürü Seher Bayrak, fabrika muhasebe müdürü Kayhan bey ile Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı Çetin Özhan önceki gün Karaağaç İlkokulu Müdürü Murat Yeşil’i ziyaret etti. Okul Aile Birliği Başkanı Atıf Demirbaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette, kapı yenileme ödemeleri okul yönetimine teslim edildi.   

ÖZHAN TEŞEKKÜR ETTİ

Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı Çetin Özhan, Poliya Polyester Fabrikası sahibi Özgür Çakar ile fabrika yönetimine teşekkür ederek “Bölgeye sağladıkları istihdamın yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine öncülük ediyorlar. Her zaman ihtiyaçlarımızı kendilerine rahatlıkla iletebiliyoruz. Şimdi de aynı şekilde okul kapılarının değiştirilmesi için kendilerinden talepte bulunduk. Talebimize olumlu karşılık verdiler” dedi.

“ÇİRKİN GÖRÜNTÜ ORTADAN KALKACAK”

Yıpranan okul sınıf kapılarının hem öğrenciler hem de öğretmenler için kötü bir görüntü oluşturduğunu kaydeden Özhan “Okulumuzdaki 28 kapı yenilenecek. Kapılarının yenilenmesiyle birlikte okul içerisinde çirkin görüntü ortadan kalkmış olacak” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306