“Sizleri sosyal hayatın her alanında görmek istiyoruz”

Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay’ın destekleri ile Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Yaşam Evinde gönüllü olarak çalışan Hülya Metin için bir oda düzenlendi.

“Sizleri sosyal hayatın her alanında görmek istiyoruz”
banner301
Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay’ın destekleri ile Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Yaşam Evi’nde gönüllü olarak çalışan Hülya Metin için bir oda düzenlendi. Engelliler Yaşam Evi’ni ziyaret eden Kaymakam Kubilay “Bizler sizin yaşamınızı kolaylaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Sizleri sosyal hayatın her alanında görmek istiyoruz. Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi çatısı altında bir araya gelerek birbirinize destek oluyor ve çok güzel çalışmalara imza atıyorsunuz” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Kaymakam Kubilay, Engelliler Yaşam Evi’ni ziyaret ederek, hazırlanan odayı yerinde gördü.

“HER ZAMAN SİZİN YANINIZDAYIZ”
banner287

Kubilay, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya ve dernek üyeleri tarafından karşılandı. Engelli vatandaşların yaşamını kolaylaştırmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalıştıklarını belirten Kaymakam Kubilay “Sizleri sosyal hayatın her alanında görmek istiyoruz. Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi çatısı altında bir araya gelerek birbirinize destek oluyor ve çok güzel çalışmalara imza atıyorsunuz. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Kaymakamlık olarak her zaman sizin yanınızdayız. Sizlere destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

“BİZİ HİÇ YALNIZ BIRAKMIYOR”

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Yaşam Evi Üyesi Hülya Metin de kendisi için düzenlenen odadan dolayı Kaymakam Kubilay’a teşekkür ederek “Kaymakamımız her zaman bizim yanımızda. Bizi hiç yalnız bırakmıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459