Son 12 gün

Kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin başvurular sürüyor.

Son 12 gün
banner301
Çerkezköy Bakış - Yeniden yapılandırılma süresi 25 Kasım tarihinde sona erecek. Şimdiye kadar ülke genelinde yeniden yapılandırmaya 4 milyon 618 bin 120 başvuru yapılırken bu başvurularda 40.5 milyar lira alacak tutarı yapılandırıldı.

ÇERKEZKÖY’DE 5 MİLYON LİRALIK YAPILANDIRMA YAPILDI

banner287
Çerkezköy’de ise 31 Ekim’e kadar 4 milyon 932 bin lira tutarında alacak yapılandırması yapıldı. Yapılan bilgilendirmede emlak ve çevre temizlik vergisi borçları ile bunlara bağlı vergi cezalarının yeniden yapılandırıldığı belirtilerek “Vergi borcu olan milyonlarca vatandaşımızı ilgilendiren yapılandırma uygulamasında son başvurusu süresi 31 Ekim'den 25 Kasım'a uzatıldı. Kanundan yararlanmak ve borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlarımızın 25 Kasım 2016 mesai bitimine kadar belediyenin Mali Hizmetler Müdürlüğü'ne başvurmaları gerekiyor.

ÇEŞİTLİ TAKSİT ALTERNATİFLERİ BULUNUYOR

Belediyeye borcu olan vatandaşlarda isteyenler peşin, isteyenin taksitli ödeme yapabiliyor. Vatandaşlar yeniden yapılandırma kapsamında 6, 9, 12 ve 18 ay taksitlerle de ödeme yapılabiliyor. Bu arada vergi barışının 2.taksit ödemeleri Vakıfbank ile Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartına vade farksız 4 taksitle ödenebiliyor.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306