“Sosyal hayatın her alanında olmaları gerekiyor”

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ni ziyaret ederek engelli vatandaşlarla bir araya geldi.

“Sosyal hayatın her alanında olmaları gerekiyor”
banner301
Çerkezköy Bakış - Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ni ziyaret eden Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, engelli vatandaşların sosyal hayatın her alanında olması gerektiğini vurguladı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Engelli vatandaşların sosyal hayatın her alanında olmaları gerektiğini her fırsatta dile getirdiklerini söyleyen Kaymakam Kubilay “Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesinin de bu anlamda büyük bir çaba sarf ettiğini görüyoruz” dedi. Yapmış oldukları tüm proje ve etkinliklerde kendileri ile beraber olan Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’nin Demokrasi Mitinglerinde de kendilerini yalnız bırakmadığını belirten Kubilay “Bu anlamda Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya ve tüm Dernek Üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

banner287
HAİN DARBE GİRİŞİMİNİ KINADI

Asker üniforması giymiş paralel devlet yapılanması Fetö teröristlerinin kalkıştığı hain darbe girişimini kınayan ve lanetleyen Kubilay “Darbe teşebbüsünde hayatlarını kaybeden tüm Şehitlerimizi saygı ile anıyor, Gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

HEDİYE EDİLEN ARACI İNCELEDİ

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi tarafından Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesine hediye edilen aracı da inceleyen Kubilay, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler başta olmak üzere tüm ÇOSB Yönetim Kurulu Üyeleri ile tüm üyelerine teşekkür etti. Sakatlar Derneği Üyelerinden Ali Tanşu’nun odasında, Kaymakamlığın katkı ve destekleri sonucu yapılan çalışma ve düzenlemeleri göstermek istemesi üzerine Kaymakam Kubilay, Ali Tanşu’nun odasını ziyaret etti. Çalışmaları inceleyen Kubilay, yapılan değişiklikleri beğeni ile karşıladığını belirtti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2016, 14:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakine Varlık
Sakine Varlık - 2 yıl Önce

Bizde kaymakamımıza çok teşekkür ediyoruz.Her zaman yanımızda ve bizimle olduğu için.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459